Wiadomości: "Wolverine" przesunięty

"Wolverine" przesunięty

2007-10-21 08:21:35 - Fylyp3g - źródło: Stopklatka

"X-Men Origins: Wolverine" - taki tytuł będzie nosić ekranizacja przygód Rosomaka. Premiera została przesunięta o dziewięć miesięcy, na 1 maja 2009. Ma to związek ze znacznym rozbudowaniem produkcji. Coraz więcej mówi się, że wpłynęła na to decyzja o powstaniu trylogii z Loganem w roli głównej.

Przez pierwsze sześć tygodni grudnia zdjęcia będą kręcone w Queenstown i okolicach. Na ten okres zatrudnienie znajdzie około sto osób z lokalnej społeczności. Potrzebni są budowlańcy, gońcy, kierowcy i dostawcy żywności. Później akcja przeniesiona zostanie do zamkniętych studiów Fox w Sydney. Kolejny etap produkcji to Nowa Zelandia i USA. A dokładniej Nowy Orlean. Co bezspornie nasuwa spotkanie z długo wyczekiwanym przez fanów Gambitem.

Zdają się to potwierdzać słowa Gavina Hooda, który zdradził, iż w filmie spotkamy wielu innych mutantów, wśród nich będzie kilku członków X-Men. Źródła donoszą o dwóch, może trzech takich postaciach. Poznamy gwałtowną i romantyczną przeszłość Wolverine'a. Jego złożone relacje z Victorem Creedem. Znowu spotkamy się z Williamem Strykerem na czele złowieszczego programu Weapon X. Niemal pewne jest, iż Brian Cox zostanie zastąpiony przez wiele młodszego Lieva Schreibera.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.