Wiadomości: "Wolverine" w pigułce

"Wolverine" w pigułce

2007-10-15 19:17:07 - Fylyp3g - źródło: xmenfilms

Z okazji wczorajszych urodzin jednej z gwiazd filmów spod znaku X – Hugh Jackmana, specjalnie dla czytelników Avalonu krótkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia w odniesieniu do wyczekiwanego przez fanów spin-offu.

Powiało świeżością w garderobie Logana. Filmowy Rosomak zyskał nowego kostiumografa. Jest nim Kym Barrett. Można mnożyć powody, dla których to właśnie on ubierze Wolverine’a. Niech wystarczą Wam takie tytuły, jak trylogia "Matrix", "Eragon", "Gothica", "Czerwona Planeta", czy produkcja wybitna w tej materii, jaką jest niezaprzeczalnie "Romeo i Julia".

Pierwszy klaps zbliża się nieubłaganie. Serwisy informacyjne donoszą o 7. listopada jako rozpoczęciu właściwych prac nad filmem. Mimo to, ciągle niewiele wiadomo o innych aktorach zaangażowanych w produkcję. Plotka głosi, że ma to związek z wciąż przygotowywanym scenariuszem. Opinia o jego wcześniejszej wersji jest rozbrajająca, skrypt ponoć, używając języka kolokwialnego: "śmierdział". Miejmy nadzieję, że Skip Woods' odpowiednio go przepisze i będzie można o nim napisać wprost przeciwnie. Najprawdopodobniej zabieg poprawek właśnie dobiega końca, jako, że Christine King zajmie się w najbliższym czasie castingiem. Obyśmy nie mieli powtórki z "Ghost Rider", z Eve Mendes na czele.

Odłóżmy na chwilę rozterki na bok, życząc Jackmanowi wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 39 lat. Oby za rok obrósł w laury, oczywiście za sprawą "Wolverine". Jeśli ktoś chce złożyć mu życzenia twarzą w twarz, to zapraszamy na aukcję dobroczynną zorganizowaną przez Hugh w Charity Buzz. Dwie osoby mają szansę wygrać podróż z aktorem i podrzucić mu kilka pomysłów do filmu.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.