Wiadomości: First Looks

First Looks

2007-09-11 09:50:15 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Myśleliście, że przez awarie strony zwiastuny się opóźnią? Błąd! Duet Cyclop83/Foxdie wykonawszy "akcje błyskawica" przygotował dla Was zwiastuny komiksów z tego tygodnia. Marvel w tym tygodniu naprawdę zaszalał. Niestety (bądź stety) oznacza to, iż wśród moich cotygodniowych typów na hity mała rewolucja. Nie dość, że zwiększyła się liczba hitów z 5 do 7 to na dodatek pierwsze miejsce nie będzie należało do komiksu związanego z Annihilation: Conquest (sorry Gil Galadzie). W tym tygodniu moim numerem jeden jest "Daredevil #100". Naprawdę polecam ten komiks. Dlaczego? Bo scenarzystą jest Ed Brubaker, który kontynuuje w fenomenalny sposób run Bendisa w tym tytule. Numer dwa to oczywiście "Nova #6". Jak wiadomo jestem fanem Annihilation Conquest. Każdy komiks tej opowieści jest ekscytującą lekturą. Numer trzy to "Thor #3". Iron Man versus Thor!!! Czwarte miejsce zajmuje "New Avengers #34". Hood kontra Wolverine, plus imię dziecka Cage'a zostaje ujawnione. Piąta pozycja to oczywiście X-Factor #23 gdyż Layla Miller jest moją ulubioną postacią. Na szóstej pozycji wylądował "Ultimate Spider-Man #113". Normanie do dzieła. Szczęśliwą siódemkę okupuje u mnie w tym tygodniu pierwszy numer "X-Men: Emperor Vulcan #1". Bo mutanci są moją słabością. Zapraszam na zwiastuny.

"Amazing Spider-Girl #12"
Spider-Girl uświadamia sobie, że Carnage może być powstrzymany jedynie, gdy zniszczy ona kogoś, kogo naprawdę kocha.

 

 

 

         

 

 

"Daredevil #100"
"Without Fear"
Daredevil walczy o swoje życie, stawiając czoła swoim urzeczywistnionym koszmarom! W tym przepełnionym gwiazdami, potrójnym, setnym wydaniu, Michael Lark przy gościnnym współudziale innych artystów wprowadzi w życie historie Matta Murdocka jako człowieka bez strachu. W czasie gdy DD walczy z tymi, których obawiał się najbardziej. Gościnnie John Romita Jr., Gene Colan, Lee Bermejo, ALex Maleev, Marko Djurdevic i inni!

 

 

   

 

         

 

       

 

 

"Fantastic Five #5"
Ostateczna konfrontacja: Reed Richards versus Doctor Doom!!! Tylko jeden przeżyje.

 

 

 

         

 

 

"Ghost Rider #15"
"Revelations" - część 2 z 6.
Liczba pozostałych awatarów Lucyfera maleje, lecz stawka nieznacznie wzrosła w czasie, gdy Johnny walczy o ostatnie elementy swojego misternego planu. Również Vraniel i Emmael, agenci Niebios, nad czymś pracują. Tylko nad czym? W ogóle, po czyjej stronie stoją? Oto i podwaliny pod historię, która dokona najbardziej szokującej przemiany Ghost Ridera w jego dotychczasowym istnieniu. Nie przegap!

 

 

 

         

 


"Heroes For Hire #13"
Heroes for Hire są w samym centrum World War Hulk, kiedy po misji na statku Hulka znajdują się na czarnej liście gwardii zielonego olbrzyma. To jak "dziel i rządź", gdy każdy z bohaterów, z osobna ścigany jest przez członka bandy kosmicznych żołnierzy.

 

 

 

         

 

 

"Loners #5"
Część 5 z 6.
New Warriors - nazwa której kiedyś używała dumna drużyna szanowanych młodocianych bohaterów, dziś stała się najbardziej znienawidzoną nazwą w Ameryce. Dla Turbo upadek i upokorzenie jej byłej drużyny było trudne do przełknięcia. Jednak czy jest w stanie zostawić przeszłość i jednocześnie stawić czoło przyszłości bez chowania się za maską? Dodatkowo, która ze starych postaci Marvela powróci do życia w tym numerze?

 

 

 

           

 

 

"Moon Knight #12"
"Midnight Sun" - konkluzja.
Dwóch dawnych przyjaciół załatwiających porachunki pod nocnym niebem: Moon Knight i jego dawny towarzysz,Midnight. Ostatnim razem gdy coś takiego się zdarzyło, Marc Spector wykrzykiwał coś do księżyca, a następnie zaszył się w otchłań. Czy ta konfrontacja może zakończyć się inaczej?

 

 

 

         

 

      

 


"New Avengers #34"
Wolverine kontra The Hood! Luke Cage kontra Jessica Jones! Co? New Avengers uczą się żyć razem, wiedząc, że nie mogą sobie ufać. I imię dziecka Cage'a zostaje ujawnione.

 

 

 

         

 


"New Avengers/Transformers #3"
Ej, o co chodzi z tym gigantycznym Iron Manem i fajną okładką Eda MacGuinnessa? Jak Dr Doom obrócił konfrontację pomiędzy największymi zespołami bohaterów na Ziemi całkowicie do góry nogami? I ile jeszcze minie, zanim Megatron wysadzi Avengers i Autoboty?

 

 

 

           

 


"Nova #6"
Annihilation: Conquest trwa, ale gdzie jest Richard Rider? W porządku, nie powiedzieliśmy, kim była ta kobieta z okładki z zeszłego miesiąca, ale chyba każdy wie, że ta z tego miesiąca prezentuje najbardziej niebezpieczną kobietę we wszechświecie! Tak, Gamora powraca, więc co to oznacza dla jej byłego kochanka Novy? Przekonasz się, gdy Nova wleci prosto w sam środek aktualnych sci-fi wydarzeń!

 

 

 

         

 


"Punisher: War Journal #11"
W Waszyngtonie ktoś chce porozmawiać z Frankiem o jego ostatniej, patriotycznej, zmianie kostiumu. Sam Winter Soldier znany także jako Bucky Barnes! Na łodzi mieszkalnej przy bagnach Everglades G. W. Bridge rozmawia ze Starkiem o jego powrocie do S.H.I.E.L.D., czy może raczej o poddaniu się? W szpitalu psychiatrycznym Ian (Fake Cop Hero of Times Square) ma epicką rozmowę z z epicko niekonwencjonalnym terapeutą o... bohaterach i złoczyńcach.

 

 

 

         

 


"Thor #3"
Iron Man staje przeciwko bogowi piorunów! Tony Stark, nowy dyrektor S.H.I.E.L.D. udaje się do Oklahomy, aby upewnić sie co do plotek o powrocie swojego starego przyjaciela. Ale Thor nie przywita go z otwartymi ramionami. Asgardczyk chciałby zamienić słowo z człowiekiem, który go sklonował.

 

 

   

 

         

 

       

 


"Ultimate Power #7"
Część 7 z 9.
Walka między Squadronem Supreme, a bohaterami ze świata Ultimate Marvela wkracza w decydującą fazę. Nie wiadomo kto przeżyje, nie wiadomo kto zginie i na pewno nie wiadomo, która ze stron wygra.

 

 

 

         

 


"Ultimate Spider-Man #113"
"Death Of A Goblin" - część 2.
Norman Osborn - Green Goblin uciekł z Triskelionu. Ponieważ wie on, kim jest Spider-Man, Peter Parker musi spieszyć się, aby uratować ciocię May przed szaleńcem. Ale Osborn nie jest jedynym, z którym musi poradzić sobie Pająk - Electro również ma ochotę się nim zająć.

 

 

 

         

 


"Ultimate X-Men #86"
"Sentinels" - część 3.
Nowi Ultimate X-Men kontynuuje swoją wojnę z Sentinelami. Ludzie pociągający za sznurki wreszcie się ujawniają. Ponadto, Cable wyjawnia Charlesowi Xavierowi mroczną tajemnicę, która może zmienić wszystko.

 

 

 

         

 


"X-Factor #23"
"The Isolationist"
Layla Miller walczy o przeżycie, a jej przetrwanie zależy od człowieka, który pragnie jej śmierci. Plan Josefa Hubera wychodzi na światło dzienne i być może X-Factor nie będą mogli go powstrzymać. W Endangered Species Chapter #11 Beast analizuje wpływy M-Day za pomocą aparatury Forge’a.

 

 

 

         

 


"X-Men: Emperor Vulcan #1"
Konflikt braci zaważy tym razem na losach miliardów. Vulcan jako cesarz Shi’Ar i Havok na czele rebeliantów. Który z nich ma rację, a który się myli?

 

 

 

           

 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.