Wiadomości: First Looks

First Looks

2006-12-10 01:00:00 - Cyclop83 - źródło: ComicsContinuum

Oto zwiastuny kilku tytułów, które ukazują się w nadchodzącym tygodniu..."New X-Men #33"
"Mercury Falling" część 1 z 4
Przeszłość X-23 powraca lecz tym razem cały zespół New X-Men jest zagrożony. Gdy Wolverine sprowadził X-23 do Instytutu tylko Emma Frost była temu przeciwna. Tu i teraz przekonamy się dlaczego miała rację!
"X-Men: Phoenix - Warsong #4"
X-Men vs. the Cuckoos! Coś w ich głowach każe im niszczyć wszystko co napotkają na swej drodze. Czy to Phoenix? Czy coś o wiele groĽniejszego?
"What If? X-Men: Age of Apocalypse"
Co by było, gdyby Legion zabił Magneto i Xaviera? Bez przywódcy, który stworzył namiastkę X-Men mogących walczyć z zagładą jaką niesie Apocalypse, świat jest straszną finalizacją spełnionego marzenia tego szaleńca.
W 20 rocznicę zamordowania Magneto i Xaviera śledzimy małą grupkę Ziemskich bohaterów dowodzoną przez Nate'a Summersa. Szykują ostateczną ofensywę aby uciec z tej szalonej rzeczywistości.

"Wolverine #49"
"Better to Give..."
Nie będe się rozpisywał. Wolverine + zakupy,których nie lubi + banda opryszków w przebraniach elfów grożących wysadzeniem budynku w powietrze = prawdziwe znaczenie świąt w wykonaniu Jamesa Howletta.

"X-Factor #14"
5 słów, które sieją strach w sercach szpiegów i złoczyńców: "Jamie Madrox, Agent of S.H.I.E.L.D" Tyle tylko, że Madrox zdecydował, iż nadszedł czas aby wezwać wszystkie jego duplikaty. Jamie Madrox z S.H.I.E.L.D specjalnie nie pali się do powrotu... a S.H.I.E.L.D nie jest zainteresowane jego stratą.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.