Wiadomości: First Looks

First Looks

2006-12-25 01:00:00 - Cyclop83 - źródło: ComicsContiuum

Solidna dawka zwiastunów, idealna do przejrzenia podczas trawienia tych wszystkich sytych posiłków..."X-Men #194"
"Primary Infection" część 1 z 3
Zespół Rogue ledwo przetrwał swoją pierwszą misję, a już przyjdzie im walczyć z nowym, nieznanym wrogiem. Co chce od X-Men tajemniczy Pan? I co jest gotów zrobić, aby to osiągnąć?

"What If? X-Men: Deadly Genesis"
Co by było, gdyby zespół Vulcana nie został zniszczony na wyspie Krakoa?
Dziś Vulcan jest znanym bohaterem, który dowodzi nowym zespołem X-Men. Gdy Krakoa dryfująca w kosmosie zostaje odnaleziona, kryje w sobie straszny sekret mogący zagrozić temu nowemu pokoleniu mutantów.


"Wolverine: Origins #9"
Logan musi działać szybko. Dum-Dum Dugan jest na jego tropie, Black Widow nie jest chętna do współpracy, a Omege Red dzielą tylko godziny od odnalezienia "The carbonadium synthesizer". Stawką jest życie Jubilee!

"Onslaught Reborn #2"
Walka o przyszłość Marvel Universe rozpoczęła się! The Fantastic Four, Hulk, Thor, Captain America i Avengers razem stają do walki z odrodzonym Onslaughtem!

"Black Panther#23"
Miesiąc miodowy dobiegł końca. Podobnie podróż dyplomatyczna ma się ku końcowi. Ostatnim przystankiem są Stany Zjednoczone. Ale jak odwiedzać rodzinę i przyjaciół, gdy trwa wojna między superbohaterami? Storm i Black Panther nie mają wyjścia. Muszą się opowiedzieć po którejś ze stron konfliktu.

"Wolverine #50"
W jednym zdaniu: "Największa, najlepsza i prawdopodobnie ostatnia bitwa dwóch odwiecznych wrogów - Wolverine vs Sabretooth!"


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.