Avalon » Archiwum » Sierpień 2007

Archiwum: Sierpień 2007

Kategoria:
Wszystko
Serie regularne
Miniserie
Serie regularne zakończone
Miniserie zakończone
One-Shot
Annual
Sortuj:
Alfabetycznie
Chronologicznie
Pokaż:
Wszystko
Streszczenia
Astonishing X-Men vol. 3 #22

wyd. 2007-08-22

Astonishing X-Men vol. 3 #22
"Unstoppable" part 4
Scenariusz:
Joss Whedon;
Rysunki:
John Cassaday;

X-Men nie są mile widziani w Breakworldzie. Czy będą w stanie ochronić Colossusa przed straceniem z rąk władców tego świata? Nawet jeśli ocalenie jego życia oznacza zniszczenie całej planety, czy powinni go uratować?

Black Panther vol. 4 #30

wyd. 2007-08-29

Black Panther vol. 4 #30
"Absolutely No Way To Win" - part 3
Scenariusz:
Reginald Hudlin;
Rysunki:
Francis Portella;

Po wybraniu złego zakrętu na międzywymiarowej super autostradzie, nowa Fantastyczna Czwórka właśnie stała się daniem dnia w Zombie Universe. Przy stoliku pierwszym: Zombie Galacti. Przy stole numer dwa: Zombie Skrulls! I przy stoliku numer trzy: Zombie Monster z Negative Zone. Niech lepiej Black Panther, Storm, Human Torch i the Thing wynajdą perfekcyjny plan ucieczki, gdyż inaczej... ich przeznaczeniem będzie zombifikacja!

Cable & Deadpool #44

wyd. 2007-08-22

Cable & Deadpool #44
"Head Games"
Scenariusz:
Fabian Nicieza;
Rysunki:
Ron Lim;

Współpraca nie zawsze układa się gładko. Co się stanie, gdy jeden wspólnik pragnie zmieść nowy sektor Hydry z powierzchni ziemi za pomocą adamantowych pazurów, a drugi preferuje cichą akcję i sporo wybuchowego materiału. Czy takie różne wersje można pogodzić? Najprawdopodobniej nie...

Exiles #97

wyd. 2007-08-08

Exiles #97
"Home, Again!" - part 3: "Where Dreams to Nightmares Grow!"
Scenariusz:
Chris Claremont;
Rysunki:
Steve Scott;

Podczas ostatniego spotkania towarzyszyliśmy Exiles w ich podróży do utopijnego świata, gdzie Victor Von Doom – zbawca ludzkości – prowadził zespół składający się na: Bruce’a Bannera i rodzeństwo Storm. W tym czasie Reed Richards skrył się pod powierzchnią, nie mogąc znieść zmian, dokonujących się na jego oczach. Teraz Exiles będą musieli opowiedzieć się za jednym z mężczyzn. A przerażający sekret o ziemskiej populacji mocno im ten wybór utrudni.

Mystic Arcana #3

wyd. 2007-08-22

Mystic Arcana #3
Book III: Water
Scenariusz:
David Sexton, Jeff Parker;
Rysunki:
Eric Nguyen;

Na sabacie cygańskich czarownic w Europie Środkowej odbywa się dyskusja o młodej czarownicy, która według przepowiedni ma być potężniejsza niż wszystkie inne. Wanda Maximoff otrzymuje zaproszenie od nich, ale starożytny demon Chthon również ma coś do powiedzenia w sprawie przyszłości Scarlet Witch. Ponadto, żeby uratować duszę innego czarodzieja, Ian McNee musi udać się na dno Pacyfiku i zdobyć kawałek Wężowej Korony, ale najpierw będzie musiał ominąć dwa morskie potwory, które go strzegą.

New Avengers: Illuminati #4

wyd. 2007-08-01

New Avengers: Illuminati #4
Part 4 of 5
Scenariusz:
Brian Michael Bendis, Brian Reed;
Rysunki:
Jim Cheung;

Stawili czoła imperium Skrulli, Hulkowi, Sentry'emu, Infinity Gems i Beyonderowi... ale teraz, sekretne stowarzyszenie Marvela musi stawić czoła rzeczy która przerasta nawet ich... i okładka tego numeru mówi wszystko. O i jest jeszcze ten facet nazywany Marvel Boy, który wypowiedział Ziemi wojnę.

New Avengers/Transformers #2

wyd. 2007-08-08

New Avengers/Transformers #2
"Man and Machine" - part 2
Scenariusz:
Stuart Moore;
Rysunki:
Tyler Kirkham;

Najpotężniejsi Bohaterowie Ziemi kontra Transformers! Symkeria i Latveria siedzą na międzynarodowej beczce prochu, a Dr Doom właśnie odpalił zapalnik! Co wspólnego mają Decepticony z nasilającym się niebezpieczeństwem i czy grupa składająca się z Captaina America, Optimusa Prime, Wolverine'a, Prowla, Spider-Mana i Ratcheta zapobiegnie zagładzie?

New Excalibur #22

wyd. 2007-08-08

New Excalibur #22
"Turn back the clock"
Scenariusz:
Chris Claremont;
Rysunki:
Patrick Olliffe;

Zespół Albiona niszczy technologię w Anglii. Jego poczynania przynoszą mu sławę, a jego moc rośnie. Excalibur zdają sobie sprawę jak trudno będzie pokonać wrogów.

New Warriors vol. 4 #3

wyd. 2007-08-01

New Warriors vol. 4 #3
"Defiant" - part 3
Scenariusz:
Kevin Grevioux;
Rysunki:
Paco Medina;

Sofia stawia czoła Wondrze, gdy New Warriors odpowiadają na ofertę amnestii złożoną przez Starka. Przyjmą ja czy odrzucą? W międzyczasie detektywi Sykes i Givens odkrywają szokującą tajemnicę odnośnie śmierci jednego z oryginalnych NW, a kluczem do zagadki może okazać się obecny ich członek. Pojawia się również Wolverine i nie jest zadowolony.

New X-Men vol. 2 #41

wyd. 2007-08-15

New X-Men vol. 2 #41
"The Quest For Magik" - part 4 of 4
Scenariusz:
Christopher Yost, Craig Kyle;
Rysunki:
Skottie Young;

Wszystkie wydarzenia prowadziły do tego miejsca. Nowi X-Men muszą stoczyć walkę o duszę z Belasco. Kto będzie nowym władcą Limbo? Jaki los czeka Illaynę? Gościnnie Doctor Strange i Astonishing X-Men. W Endangered Species Chapter 8 Beast zagłębia się w pozostałościach Genoshy w czysto naukowych celach...

Omega Flight #5

wyd. 2007-08-08

Omega Flight #5
"Alpha to Omega" - Part 5 of 5
Scenariusz:
Michael Avon Oeming;
Rysunki:
Scott Kolins;

Ostatni numer! I ktoś z naszych bohaterów NIE wróci do domu...

Sub-Mariner vol. 2 #3

wyd. 2007-08-15

Sub-Mariner vol. 2 #3
"Revolution" - part 3
Scenariusz:
Matt Cherniss, Peter Johnson;
Rysunki:
Philippe Briones;

Zegar tyka, a złowieszcza komórka szpiegowska Atlantis przygotowuje kolejny atak... Do tej pory zabili już 900 cywilów na wybrzeżach USA, a S.H.I.E.L.D. zrzuca za to winę na Namora. Czy podwodny monarcha odnajdzie morderców w jego własnym królestwie, zanim kolejny atak terrorystyczny pochłonie więcej niewinnych istnień, lub czy będzie zmuszony bronić Atlantis przed wojną wyprowadzoną przez Tony’ego Starka – znanego także jako Iron Man, Dyrektor S.H.I.E.L.D.? Czy Namor odnajdzie pomocną dłoń, czy może kolejnego wroga w Wolverinie?? I kto stoi za falą przemocy, która spycha Sub Marinera ku jego najcięższemu wyzwaniu w życiu??? Matt Cherniss i Peter Johnson (POWERLESS) i wschodząca gwiazda Phil Briones (WHITE TIGER) dadzą odpowiedzi, a wspaniałą okładkę narysuje Leinil Yu!

Uncanny X-Men #489

wyd. 2007-08-01

Uncanny X-Men #489
&&& "The Extremists" - part 3
Scenariusz:
Ed Brubaker;
Rysunki:
Salvador Larroca;

X-Men starają się wyjaśnić, co przemieniło pokojowo nastawioną populację Morlocków w żądną krwi formację wojskową. Wcześniej jednak należy ich powstrzymać. Na dokładkę otrzymamy gościnny występ Storm i jej nowych kolegów z Fantastic Four. Natomiast w Endangered Species Chapter 6 Beast odbywa podróż do serca ciemności krainy Neverland, by zmierzyć się ze starym przeciwnikiem...

Wolverine vol. 3 #56

wyd. 2007-08-22

Wolverine vol. 3 #56
"A Man In the Pit"
Scenariusz:
Jason Aaron;
Rysunki:
Howard Chaykin;

Specjalne, podwójne wydanie. Wendell Rayfield jest rozwiedzionym ex-policjantem bez pomysłu na siebie. Nie chce jednak ulec demonom przeszłości. W tym celu potrzebuje nowej pracy. Najlepiej takiej, która wymagać będzie karabinu maszynowego, pełnego magazynku i pewnego mutanta. Wiemy jak niebezpieczny jest Wolverine i jakich zniszczeń potrafi dokonać za pomocą pazurów. Czy będzie równie skuteczny, gdy jego jedynym orędziem będą słowa?

Wolverine: Origins #16

wyd. 2007-08-15

Wolverine: Origins #16
"Our War" part 1
Scenariusz:
Steve Dillon;
Rysunki:
Daniel Way;

Przeszłość powiązań Wolverine’a z Captainem America ujrzy światło dzienne. We wczesnych wydarzeniach Drugiej Wojny światowej, ulubieniec Ameryki przebywał na mało istotnej misji. Zgadnijcie kogo tam spotkał? Czy był to tylko przypadek?

World War Hulk #3

wyd. 2007-08-01

World War Hulk #3
Part 3 of 5
Scenariusz:
Greg Pak;
Rysunki:
John Romita Jr.;

Szalony festiwal miażdżenia, jakim niewątpliwie jest WWH wciąż trwa! Hulk jeszcze nigdy nie był tak wściekły, potężny i zawzięty na dokonaniu swojej zemsty na czterech tak zwanych bohaterach (Mr. Fantastic, Iron Man, Dr. Strange oraz Black Bolt), którzy wysłali go w kosmos. Ale czy przeżyje bezlitosny atak jednego ze swoich najstarszych i najbardziej zaciętych oponentów? Jak się obroni, gdy Dr. Strange uwolni swoją prawdziwą, najwyższą, ostateczną, magiczną moc? I kto przeżyje, gdy najlepszy, ziemski przyjaciel Hulka zmierzy się z jednym z jego pierwszym sprzymierzeńcem z Sakaar?

World War Hulk: X-Men #3

wyd. 2007-08-29

World War Hulk: X-Men #3
"Sworn To Protect"
Scenariusz:
Christos Gage;
Rysunki:
Andrea Divito;

Brutalna konkluzja! Hulk kontra Juggernaut i cokolwiek jeszcze zostało z X-Men w bitwie, która będzie miała surowe konsekwencje dla jednego z walczących.

X-Factor vol. 3 #22

wyd. 2007-08-08

X-Factor vol. 3 #22
"The Isolationist" - part 2: "Natural Order"
Scenariusz:
Peter David;
Rysunki:
Pablo Raimondi;

Przed państwem - Molly i Wally, śliczne dzieciaczki, które jeżdżą po kraju i swymi anielskimi głosikami nakłaniają zwykłych ludzi do agresji względem mutantów. Siryn i Monet postanawiają się nimi zająć, jednak na przeszkodzie staje im nieoczekiwany przez nikogo ochroniarz. W tym czasie Isolationist kontynuuje badania, by stworzyć świat, w którym mutanci już nigdy więcej nie będą musieli się bać. Pytanie tylko czy zdąży zrealizować projekt, zanim wszyscy zainteresowani nie zostaną wymordowani. Na dokładkę w Endangered Species Chapter #7 Beast chcący za wszelką cenę przeciwdziałać efektowi M-Day kontynuuje swą wyprawę trafiając do... Age of Apocalypse.

X-Men #202

wyd. 2007-08-22

X-Men #202
"Blinded By The Light" - part 3
Scenariusz:
Mike Carey;
Rysunki:
Humberto Ramos;

Szkoła dla Młodych Talentów znajduje się pod oblężeniem. Plan przeciwników wreszcie stał się jasny. Iceman i Cannonball muszą stawić mu czoła wystarczająco długo, by odpowiedzieć atakiem na atak, pozbawiającym przeciwników jednego ważnego surowca, który może być kluczem do zwycięstwa. W Endangered Species Chapter 9 poznamy odpowiedĽ, czy „Black Womb” rozwieje mroki tajemnic wokół Beasta?

X-Men: First Class vol. 2 #3

wyd. 2007-08-00

X-Men: First Class vol. 2 #3
[bez tytułu]
Scenariusz:
Jeff Parker;
Rysunki:
Roger Cruz;

Jedno tylko jest miejsce dziwniejsze od Szkoły Xaviera i jest to umysł Xaviera. Na szczęście, gdy największe koszmary profesora wydostana się na świat, zawsze może on liczyć na swoich dzielnych studentów.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.