Avalon » Serie komiksowe » Genext » Genext #4

Genext #4

Postacie
Zapowiedź

Nowa generacja X-Men musi zatroszczyć się o jednego ze swoich przyjaciół.

Streszczenie

Willot Park. Samolot niesiony przez Beckę zostaje postawiony na pasie małego lotniska. Mutantka po wykonaniu swojego zadania biegnie poszukać łazienki. Colossustankuje samolot, a Rico zaczyna namierzać miejsce, w którym znajduje się No-Name. Po chwili Pavel pyta Rico i Oliviera, gdzie jest Becka. Okazuje się, iż mutantka usnęła ze zmęczenia w łazience. Pavel wynosi ją do samolotu a Olivier pokazuje Rico pieniądze, którymi zapłacą za paliwo zatankowane do Blackbirda. Po starcie panowie zaczynają dyskutować o wydarzeniach ostatnich dni. Olivier informuje przyjaciół, iż podczas całego zamieszania w Danger Room zauważył, iż coś dziwnego działo się z Becką. Jej oczy świeciły żółtym kolorem. Rico pyta, co z tym zrobią. Olivier odpowiada, iż najpierw znajdą No-Name. Potem zajmą się resztą problemów.

 

Valle Soleda. Mutanci docierają do miejsca, w którym urodził się i wychował Olivier Raven. Chłopak instruuje przyjaciół, by rozgościli się w jego domu. On w tym czasie zajmie się śniadaniem. Rico odbywa z nim przyjacielską pogawędkę. Becka zaczyna się budzić w samą porę na śniadanie. Po chwili zjawia się również Colossus.

 

Po paru godzinach mutanci opuszczają dom Oliviera. Panowie podziwiają strój, jaki ma na sobie Becka. Następnie wszyscy udają się na miasto. Dziewczyna zaczyna oglądać się za siebie. Pytana prze przyjaciół, co się dzieje, odpowiada, iż ma wrażenie, że ktoś ich śledzi. Rico przerywa ich rozmowę, informując, iż zlokalizował No-Name.


Becka leci, trzymając Colossusa, który przez lornetkę widzi No-Name i Shockwave Riders. Ku zaskoczeniu koleżanki, Pavel zmienia się w swoją metalową formę i skacze ratować No-Name. Mutant ląduje tuż przy swojej przyjaciółce. Ta mówi mu, by nic nie robił, gdyż to jest jej rodzina. Słyszą to przybyli właśnie Rico, Olivier i Becka. Olivier proponuje dowódcy Shockwave Riders, by porozmawiali. Ten zgadza się, choć jego towarzysze są podejrzliwi. Po chwili okazuje się, iż mieli rację. Mutanci ruszają do ataku. Colossus zostaje pochwycony polem siłowym. W tym czasie Rico unika ataku dwóch złoczyńców, stając się niewidzialnym. Becka obrywa bardzo mocno od członkini Shockwave Riders. Rico rzuca dwoma przeciwnikami w tego, który zaatakował Colossusa. Po chwili Pavel uwalnia się z pola siłowego. Widząc, co się dzieje, dowódca Shockwave Riders chwyta No-Name za rękę i szykuje się do ucieczki. Zostaje zaskoczony pojawieniem się nowych przeciwników. W tym samym czasie Becka przybiera swój zwierzęcy wygląd i nokautuje zaskoczoną przeciwniczkę. Mutantka pyta Oliviera, co się dzieje. Ten odpowiada, iż miała rację, twierdząc, że są śledzeni. Zaczyna do nich przemawiać Janine Gray a.k.a. Black Marvel, a u jej boku stoją Angel, Beast, Iceman oraz Cyclops. Dowódczymi X-Men z alternatywnej rzeczywistości sprawia, iż oba zespoły zostają przeniesione do ruin Genoshy. Po dotarciu na miejsce informuje ich, iż nikt ich tutaj nie znajdzie. Nie mają co liczyć na pomoc. Stojące naprzeciw siebie zespoły otaczają duchy zmarłych w tym miejscu osób.

Autor: Cyclop83

Galeria numeru

Genext #4 Genext #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.