Avalon » Serie komiksowe » Cyclops vol. 3 » Cyclops vol. 3 #4

Cyclops vol. 3 #4

Postacie
Zapowiedź

• Scott i Corsair utknęli na obcej planecie bez szans na ratunek.
• Lokalna fauna nie jest zadowolona z ich obecności
• Nie żeby sami lubili przebywać w swoim towarzystwie  -- jakie trzeba będzie zawrzeć umowy, aby obaj wyszli z tego żywi?

Streszczenie

Mijają dni spędzone na bezludnej planecie, a kolejne ampułki z lekiem Corsaira się kończą. Ojciec i syn spędzają czas ćwicząc szermierkę. Podczas kolejnej z potyczek, Scott zauważa bezsensowność tych ćwiczeń, skoro nigdy nie opuści tej planety, tylko będzie musiał tu samotnie żyć i żywić się lokalnymi obrzydliwymi stworzonkami, gdy ojciec umrze. Corsair nie chce jednak by syn się załamywał, gdyż właśnie utrata nadziei sprawiła, że Scott z teraźniejszości stał się tym, kim jest. Zostawia go samego, by ten przemyślał jego słowa.

Gdy zapada zmrok, Corsair i Scott pieką przy ognisku złowione wcześniej ryby. Kontynuują jednocześnie przerwaną wcześniej rozmowę. Scott pyta ojca, czy to właśnie nadzieja sprawiła, że przetrwał tak wiele. Corsair potwierdza, jednak wraz z nadzieją pojawiła się wściekłość, którą dopiero towarzystwo Hepzibah w nim stłumiło. Scott stwierdza, że nie może stać się tym kim się stał. Odbiega od ogniska i zaczyna szukać czegoś wśród wraku ich statku. W końcu odnajduje zniszczony nadajnik, który przyczepili im łowcy głów. Mimo iż oboje nie wiedzą, jak go naprawić, postanawiają to zrobić.

Mijają kolejne dni, a naprawa nadajnika średnio im idzie. Scott stwierdza, że mogą spróbować wykorzystać do pomocy system komunikacyjny ze statku. Gdy docierają do wraku, zostają zaatakowani przez grupę latających stworzeń, które wcześniej planowali zjeść. Na szczęście udaje im się je pokonać i zdobyć coś na kolację.

Następnego dnia Scott stwierdza, że chyba udało mu się naprawić nadajnika. Gdy go włącza pozostaje im już tylko czekać, aż w pobliżu pojawią się łowcy głów.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Cyclops vol. 3 #4 Cyclops vol. 3 #4 Cyclops vol. 3 #4 Cyclops vol. 3 #4 Cyclops vol. 3 #4 Cyclops vol. 3 #4 Cyclops vol. 3 #4 Cyclops vol. 3 #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.