Avalon » Serie komiksowe » Dark X-Men » Dark X-Men #3

Dark X-Men #3

Dark X-Men #3

"Journey To The Center Of The Goblin" - part 3

Postacie
Zapowiedź

X-Man vs. Dark Avengers i Dark X-Men. Czy Nate przeżyje to starcie?

Streszczenie

Nathan z wcześniej skradzionej energii psychicznej tworzy sobie nowe ciało. Udaje się do Avengers Tower w Nowym Jorku. Jego wejście jest dość widowiskowe, a w budynku rozsiewa się panika. Na drodze X-Mana pojawia się Venom.

W międzyczasie w innej części budynku zbierają się Dark X-Men. Mimic proponuje, by to on poszedł na pierwszy ogień – widział własną przyszłość i wie, że w tej walce nie zginie.

Brock pożera Greya, lecz ten, o dziwo, zachowuje się całkiem spokojnie. Mutant czeka na odpowiedni moment, wsadza rękę wewnątrz przybysza z kosmosu i rozsadza symbiont na kawałki. Nadchodzą Dark Avengers z Normanem na czele. Nate, ukłoniwszy się, zwraca się w kierunku Sentry'ego. Pyta, co robi z Osbornem i czy pamięta ich dawny wspólny team-up. Bob odpiera, że musi to przemyśleć, po czym znika. W tej samej chwili Nathan wybucha złością, wrzeszczy na Iron Patriota za to, że zrujnował świat, skazał mutantów na wygnanie i pozwolił mu uwierzyć, że jego matka wciąż żyje. X-Man daje Avengers ultimatum – albo się do niego przyłączą, albo będą musieli się zmierzyć z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Mściciele nie idą po rozum do głowy i atakują. Omega stojący wśród innych X-Men na uboczu ma plan – pobrać energię z ciała Nate'a i użyć jej przeciw niemu. Wciela plan w życie i oprócz X-Mana powala jeszcze Aresa. Mimic kopiuje zdolności Szamana Mutantów, lecz nie może pojąć ich istoty. Walka wznawia się, a Aresowi udaje się pokonać Nate'a. W tej samej chwili dzieje się coś dziwnego – ciało Grey'a eksploduje, lekko raniąc przy tym Osborna.

Później, Norman będący w swoim gabinecie wzywa Mystique. Kobieta zauważa, że coś jest nie tak – X-Man przejął ciało Osborna!

Autor: Damiano

Galeria numeru

Dark X-Men #3 Dark X-Men #3 Dark X-Men #3 Dark X-Men #3 Dark X-Men #3 Dark X-Men #3 Dark X-Men #3 Dark X-Men #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.