Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Uncanny X-Force » Fear Itself: Uncanny X-Force #2

Fear Itself: Uncanny X-Force #2

Postacie
Zapowiedź

Jonathan Standish i jego grupa Purifiers twierdzą, że to superbohaterowie sprowadzili koniec świata. Zamierzają "ocalić" jak najwięcej ludzi przed diabłem... zabijając ich. Czy w chorych teoriach Standisha jest jednak jakaś prawda?

Streszczenie

Zespół przegląda najnowsze informacje. Odnaleziono ciało małoletniego bohatera zabitego przez Standisha. Wciąż rośnie liczba osób, które zgodnie z jego sugestią popełniły samobójstwo. Do więzionego członka Puriefiers przychodzi Angel. Po transpormacji zaczyna przesłuchanie. Standish jest chirurgiem.

Szaleniec właśnie operuje na czyimś mózgu. Niestety, zabieg kończy się niepowodzeniem. Wściekły zaczyna wykrzykiwać swoje brednie na temat zagrażającym wszystkim superludziom i wychodzi.

X-Force siedzą w statku na orbicie Ziemi. Nie wiedzą, gdzie ich przeciwnik uderzy, więc czekają na jego ruch. Po dłuższej chwili odbierają sygnał z 8 różnych małych miasteczek z całych Stanów. Tam pojawiają się cyborgi Purifiers. Liczba zgłoszeń powoli zwiększa się. Każdy z drużyny rusza do innego celu. Potrzebują jednego żywego, reszta jest zbędna. Bohaterowie radzą sobie dość szybko z zagrożeniem. Psylocke powstrzymuje swojego przeciwnika przed popełnieniem samobójstwa. Niestety jego bomba jest wciąż aktywna i może wybuchnąć w każdej chwili. Betsy nie zważa jednak na niebezpieczeństwo i ma zamiar przesłuchać więźnia. Po chwili dochodzi do wybuchu.

Standish stoi nad wielką bombą, która podłączona jest do mózgów kilku cyborgów.

Autor: Spell

Galeria numeru

Fear Itself: Uncanny X-Force #2 Fear Itself: Uncanny X-Force #2 Fear Itself: Uncanny X-Force #2 Fear Itself: Uncanny X-Force #2 Fear Itself: Uncanny X-Force #2 Fear Itself: Uncanny X-Force #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.