Avalon » Serie komiksowe » Original Sin: Secret Avengers Infinite Comic » Original Sin: Secret Avengers Infinite Comic #1

Original Sin: Secret Avengers Infinite Comic #1

Postacie
Streszczenie

Nowy Jork. Na obrzeżach Central Parku pewien haker pracuje nad czyimś kontem bankowym,gdy jednak nieopodal oko Watchera eksploduje sekretami, zyskuje on coś znacznie cenniejszego. Niedługo później w swoim mieszkaniu kontaktuje się z zainteresowanym kupcem, ujawniając, że zna lokalizację Kenjiego Nakamoto – programisty, który stworzył kod pozwalający na odkształcanie rzeczywistości. Pyta, na jaką kwotę mógłby liczyć w zamian za taką informację.

Agenci Fury i Coulson pędzą aerochodem S.H.I.E.L.D.. W drodze Nick wyjaśnia przyjacielowi, że jakiś czas temu otrzymał rozkaz zlikwidowania Kenjiego Nakamoto, nie był jednak w stanie tego zrobić. Teraz jednak jego decyzja o zachowaniu go przy życiu może mieć opłakane konsekwencje. Docierają do mieszkania hakera, którego odkrywają martwego. Coulson stwierdza jednak, że być może denat nie próbował sprzedać samego kodu, lecz adres jego twórcy.

Do drzwi domu Kenjiego puka agent S.H.I.E.L.D., informując, że muszą go umieścić w bezpiecznym miejscu, nim zostanie odnaleziony, gdy programista jednak nie dowierza, Chameleon porzuca wszelkie pozory i uzbrojony rusza za uciekającym mężczyzną. Ten wpada do pokoju, w którym znajduje się chałupniczo złożona machina. Wciska guzik, a po chwili zaczyna lewitować i ujawnia, że uwolnił kod. Chwilę później na miejscu zjawiają się Fury i Coulson, odkrywając agentów Hydry ładujących sprzęt Nakamoto – jak i samego programistę – na pokład ich pojazdu. Widząc prawdziwych agentów, Chameleon każe swoim ludziom startować, Fury rusza więc w pogoń. Łotr wyskakuje jednak z własnego pojazdu na maskę aerochodu i zaczyna walczyć z Nickiem. Gdy mijają Times Square, uwolniony kod zaczyna niwelować grawitację, unosząc przypadkowych przechodniów w powietrze. Dmitri tymczasem powala Fury'ego i pochyla się nad nim z nożem.

Autor: S_O

Galeria numeru

Original Sin: Secret Avengers Infinite Comic #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.