Avalon » Serie komiksowe » Onslaught Reborn » Onslaught Reborn #1

Onslaught Reborn #1

Onslaught Reborn #1

"Tonight He Comes!"

Postacie
Streszczenie

Gdy Scarlet Witch wypowiedziała trzy słowa: "No More Mutants", większość mutantów straciła swoje moce – w tym także Magneto i Profesor Xavier. Nikt jednak nie spodziewał się, że doprowadzi to też do odrodzenia Onslaughta, który, zjawiwszy się na Ziemi, wyrusza na poszukiwania Franklina Richardsa.

 

Ten znajduje się w Strefie Negatywnej, gdzie ucieka przed Blastaarem, wtedy jednak na ratunek przychodzi mu Thing. Nagle jednak zapadają wokół nich ciemności – jak się okazuje, cała przygoda była jedynie grą komputerową, a tak naprawdę cały czas znajdowali się oni w Budynku Baxtera, który właśnie stracił zasilanie. Nim jednak zdążą sprawdzić, co się stało, zostają zaatakowani przez Human Torcha, Ben każe więc chłopcu uciekać i znaleźć rodziców, samemu zajmując się kontrolowanym Johnnym. Odnajduje za ścianą rurę wodociągową i za jej pomocą próbuje ugasić Torcha, ten jednak wypala dziurę w ścianie i wypycha Thinga z budynku. Następnie próbuje powalić go Nova Blastami, to jednak sprawia jedynie, że się wypala i bez sił opada w ramiona Bena.

 

Franklin tymczasem odnajduje Reeda, który postanawia zabrać go w bezpieczne miejsce – chłopak jednak rozpoznaje, że jest prowadzony do portalu do Strefy Negatywnej. Wtedy jednak staje przed nimi Invisible Woman, która rozpoznaje, że nie ma do czynienia ze swoim mężem i zaczyna bronić syna. Gdy Franklin ucieka, Sue tworzy pole siłowe wokół głowy Reeda, odcinając dopływ powietrza, nadweręża przy tym jednak swoje siły, oboje więc mdleją w tym samym czasie. Franklin wpada tymczasem do swojego pokoju, gdzie odnajduje pewną świecącą sferę. Wtedy też jednak staje przed nim Onslaught. Gdy jakiś czas później Thing i Mr. Fantastic docierają do pokoju, odnajdują jedynie sferę.

 

Na Moście Waszyngtona Franklina odnajduje Bucky – Rikki Barnes. Chłopiec wyjaśnia więc, że jest synem Mr Fantastica i Invisible Woman i że jest ścigany. Wtedy przed bohaterką zjawia się Onslaught.

Autor: S_O

Galeria numeru

Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1 Onslaught Reborn #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.