Avalon » Serie komiksowe » Onslaught Reborn » Onslaught Reborn #2

Onslaught Reborn #2

Onslaught Reborn #2

"Born To Die!"

Postacie
  • * Franklin Richards
  • * Captain America, Hawkeye, Hellcat, Iron Man, Swordsman, Thor, Bucky
    * Mr. Fantastic, Invisible Woman, Thing
    * Hulk
    * Loki, Enchantress
    * Onslaught
Zapowiedź

Fantastic Four, Avengers i Hulk razem przeciwko Onslaughtowi. Czy to klasyka, czy odgrzewany kotlet, musicie już odpowiedzieć sobie sami.

Streszczenie

Na Moście Waszyngtona. Onslaught każe przekazać sobie Franklina, Bucky jednak rusza razem z chłopcem do ucieczki, rzucając się z mostu i zawisając na linie. Wtedy na miejscu zjawia się Captain America, który rusza do walki z istotą. Udaje mu się ranić Onslaughta, a gdy ten go powala i przygotowuje się do zadania ciosu, na miejscu zjawiają się Iron Man i Thor. Razem, trójce herosów udaje się zepchnąć łotra z mostu. Wkrótce później, na pokładzie Quinjeta, Franklin próbuje wyjaśnić, że stworzył to miejsce, by ochronić herosów swego świata przed Onslaughtem, teraz jednak potwór trafił za nim do tego wymiaru. Mściciele postanawiają więc udać się do Budynku Baxtera.

Tam Mr. Fantastic przyznaje, że teoretyzował na temat istnienia alternatywnych rzeczywistości i że Franklin może pochodzić ze świata mogącego być ich przyszłością, Captain i Iron Man zauważają jednak, że według chłopca nie są alternatywnymi wersjami, lecz herosami z jego świata, w pewien sposób odrodzonymi. Rikki tymczasem pyta Franklina, w jaki sposób ona istnieje w tym świecie, jeśli nie wiedział o jej istnieniu, wtedy jednak na miejscu zjawiają się Thor i Sue, Franklin rzuca się więc zdziwionej "matce" w ramiona. Nagle Hawkeye informuje zebranych o spostrzeżonym Hulku, a w następnej chwili Budynek Baxtera zostaje zaatakowany, a Thor – wyrzucony potężnym uderzeniem. Captain America wysyła więc Iron Mana, by odnalazł boga, a gdy Franklin wyjaśnia, że Hulk może nie być winien tego ataku, Onslaught bowiem potrafi kontrolować umysły innych, Cap każe Bucky zabrać chłopca do Avengers Mansion.

Tymczasem w Asgardzie Enchantress obserwuje wydarzenia na Ziemi. Wtedy jednak odnajduje ją Loki, który stwierdza, że przybycie Onslaughta jest dla nich szansą na pozbycie się Thora i jego sojuszników.

Iron Man odnajduje Thora w morzu, gdy jednak próbuje przekazać mu to, czego dowiedzieli się o mocach Onslaughta, bóg przerywa mu, stwierdzając, że Hulk musi zginąć. Jak się okazuje, jest on kontrolowany przez istotę, która postanawia przejąć pełną kontrolę nad zwycięzcą walki.

Autor: S_O

Galeria numeru

Onslaught Reborn #2 Onslaught Reborn #2 Onslaught Reborn #2 Onslaught Reborn #2 Onslaught Reborn #2 Onslaught Reborn #2 Onslaught Reborn #2 Onslaught Reborn #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.