Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: War Zone » The Punisher: War Zone #6

The Punisher: War Zone #6

The Punisher: War Zone #6

"The Carrion Eaters"

Postacie
Cytat

Shotgun zabijając mafiozów: "Looks like it's duck season. And wabbit season. Heh heh heh heh."

Streszczenie

Punisher, Shotgun i Fondozzi lądują na wyspie na spadochronach. Mickey'a wiatr znosi do dżungli. Ląduje w koronie drzewa i krzyczy po pomoc. Jego krzyk słyszą ochroniarze znajdujący się na wyspie. Jednak Mickey jest bezpieczny, bo po chwili zjawia się Castle, łapie obu gangsterów od tyłu i dusi ich. Po chwili obaj padają martwi. Shotgun w tym czasie uwalnia Mickey'a. Frank mówi, że Carbone jest po drugiej stronie wyspy. Chce dotrzeć tam przed świtem.

 

Thorn płynie ku wyspie na wynajętej łodzi. Sternik nie może płynąć do samego brzegu, więc Sal wyskakuje i płynie wpław.

 

Carbone otwiera zebranie rodzin. Cieszy się na myśl, że włoskie rodziny rozerwane emigracją znów się połączą. Razem będą w stanie poradzić sobie z rosnącymi w siłę Azjatami. Na koniec mowy Julius pokazuje model satelity komunikacyjnego, który będzie niedługo wystrzelony na orbitę. Dzięki niemu będą bez obaw mogli się porozumiewać.

 

Rosalie przechadza się brzegiem morza ze swoim narzeczonym, Enrico. Nagle widzi wychodzącego z wody mężczyznę. Rozpoznaje w nim swojego wujka. Ten łapie Enrico i zabija go. Po chwili nadciągają ochroniarze zaalarmowani krzykiem Rosalie. Strzelają do Sala, ten jednak zabiera broń należącą do swojej ofiary, a z jego ciała robi tarczę. Zabija ochroniarzy. Jeden z pocisków trafił go, ale Sal nie czuje w ogóle bólu. Rosalie ucieka.

 

Punisher, Shotgun i Mickey docierają w pobliże posiadłości Carbone. Słyszą strzały. Widzą biegnących plażą żołnierzy rodzin. Walker kieruje w nich swoją broń i strzela. Jego wyrzutnik przymocowany do karabinu załadowany jest potężnymi bojowymi bombami. Plaża zamienia się w piekło.

 

Dom Carbone. Mężczyźni także słyszą strzały. Do domu wbiega Rosalie i mówi, że to wuj Sal. Dodaje, że zabił także jej narzeczonego Enrico. Jego ojciec Marko słysząc to wpada w gniew i grozi Carbone. Ze złotej bransolety, jaką nosi Julius wysuwa się ostrze. Mężczyzna wbija je w pierś Marko i mówi, że nikt nie będzie mu groził w jego własnym domu. Reszta zebranych w pokoju mężczyzn wyciąga broń, dzieli się na dwie grupy i zaczynają się ostrzeliwać.

 

Zaalarmowani strzelaniną mężczyźni przebywający na dworze biegną do budynku. Nie docierają tam jednak, gdyż Shotgun znów ostrzeliwuje ich ze swojej broni. Frank i Walker chcą dostać się do domu i dorwać capo. Udaje się im to, gdy jeden z pocisków Shotguna robi dziurę w ścianie, przez którą wchodzą do domu. Od razu po wejściu otwierają ogień i zabijają każdego w zasięgu wzroku.

 

Śladem ciał pozostawionym przez Punishera i Walkera podąża Sal.

 

Julius ucieka z Rosalią. Tuż za nimi podąża Castle. Każe mężczyźnie odsunąć się od córki. Ten jednak otwiera ogień. Dwa pociski trafiają Franka. Julius ucieka dalej. Nagle nad jego głową przelatują pociski wystrzelone przez Sala. Rozpoznaje on Juliusa jako mężczyznę, który go zabił. Po chwili jednak ląduje na ziemi po otrzymaniu postrzału od Punishera. Sal rozpoznaje także jego. On też go zabił.

 

Frank podąża za Juliusem. Idzie ścieżką wśród gęstych roślin. Miejsce jest wymarzone na zasadzkę. Z krzaków wyskakuje Julius i dźga Franka szpikulcem umocowanym w bransolecie. Frank łapie go za nadgarstek i łamie go. Mężczyźni zaczynają walczyć. Niebezpiecznie zbliżają się do basenu z rekinami. Do wody wpada krew jednego z nich. Zwierzęta budzą się, wyczuwając ją. Frank zdobywa przewagę nad Juliusem i zaczyna go dusić. W tym momencie przerażona Rosalie wpada do basenu. Frank puszcza mafioza i strzela do jednego z rekinów. Reszta zwierząt zaczyna atakować go, pozostawiając Rosalie w spokoju. Castle pomaga jej wyjść z wody.

 

Carbone zwija się bólu, trzymając się za złamany nadgarstek. Niespodziewanie pojawia się Sal i atakuje brata. Napędza go jedna myśl. Zabiło go troje mężczyzn, troje musi umrzeć. Sal rzuca się na Juliusa i oboje wpadają do wody. W ich kierunku już płyną rekiny, zwabione zapachem krwi. Sal przytrzymuje brata pod wodą i sam wychodzi na brzeg. Kieruje się w stronę Punishera. Castle otwiera ogień. Siła odrzutu pocisków, które w niego trafiły wpycha mężczyznę z powrotem do basenu. Widząc to Rosalie wścieka się na Franka, a chwilę później zwija się w kłębek i zaczyna płakać. Poprzysięga także Castle’owi zemstę, gdy orientuje się, że Frank ją wykorzystał dla swoich celów. Punisher i pozostała dwójka mężczyzn postanawiają odlecieć z wyspy.

 

Na łodzi, którą przypłynął Sal, pojawia się ręka. Mężczyzna ranny, ale żywy wdrapuje się na pokład. Na jego widok sternik wzywa wszystkich świętych. Salowi udało się przeżyć. Rekiny nie zwróciły na niego żadnej uwagi, mimo jego stanu. Carbone chce odpocząć, by później znów zapolować.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher: War Zone #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.