Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 3 » The Punisher vol. 3 #11

The Punisher vol. 3 #11

The Punisher vol. 3 #11

"Any Which Way You Can"

Postacie
Cytat

Punisher do Gnucci trzymając ucięta głowę Ruska: "Is this all you've got?!!"

Streszczenie

Castle rzucony przez Ruska wylatuje przez drzwi na korytarz. Wychodzą tam także zwabieni hałasem Joan i Dave. Frank każe im uciekać. W tym momencie podchodzi Russian i potężnym lewym sierpowym uderza Punishera. Ten przelatuje przez kolejne drzwi. Wpada do mieszkania pana Bumpo. Mężczyzna je właśnie pizze. Castle bierze jedną z nich, jeszcze gorącą i rzuca w twarz przeciwnika. Sprawia mu tym ból. Gdy ten zrywa sobie pizzę z twarzy Castle podkłada mu nogę i Rusek przewraca się. Frank podnosi z krzesła pana Bumpo i przewraca go na przeciwnika. Kładzie się na Bumpo i razem przyciskają Ruska do podłogi. Wielkie ciało pana Bumpo odcina mu dopływ powietrza. Po kilkunastu minutach jest już po wszystkim. Russian jest martwy.

Kościół. Payback i Elite kłócą się. Wychodzą ich różnice. Pierwszy walczy z bogaczami, drugi sam jest jednym z nich. Do porządku przywołuje ich Holy. Wścieka się i mówi, że jeśli się nie uspokoją poczują jego gniew. Dodaje, iż w tym momencie nie mają szans, aby przyłączył się do nich Punisher.

Frank stawia pana Bumpo na nogi. Ten jest nieco zmieszany wydarzeniami. Ruski wciąż leży nieruchomy na podłodze. Castle jest wściekły. Mówi, że czas już z tym skończyć. Joan pyta się go czy jeszcze wróci. Gdy słyszy odmowną odpowiedź pyta się Franka jak on to robi. Mężczyzna odpowiada, że jeśli ta chce wyjechać na wieś, niech po prostu to zrobi.

Samochód pod blokiem, w którym mieszka Punisher. Oprych, który przywiózł Ruska siedzi w aucie i czyta książkę. Frank wybija szybę i wyciąga go przez okno po czym zabija. Ładuje do auta broń i odjeżdża.

Dom Gnucci. Mamuśka leżu na podłodze i ćwiczy. Wmawia sobie, że będzie chodzić. Jest bardzo zadowolona i liczy na rychłe pojawienie się Ruska. Informuje swoich ludzi, że gdy ten się pojawi mają obudzić kucharzy, bowiem rosjanin ma jej dostarczyć głowę Punishera.

Samochód Soapa. Molly ma nadzieję, że nadchodzący dzień będzie przełomowy. Soap informuje ją, iż jest to ich ostatni dzień. Szefostwo ma zamiar zamknąć sprawę. Nagle koło nich przejeżdża samochód kierowany przez Franka. Kobieta jest zadowolona i kibicuje Castle'owi. Wiedziała, że ten w końcu przyjedzie po mamuśkę.

Kościół. Trójka mężczyzn doszła do porozumienia, mimo dzielących ich różnic jednoczy ich misja, a także fakt, iż uważają Punishera za wzór. Chcą, aby wskazywał im drogę. Żeby poprowadził ten oddział "mścicieli" biorących prawo w swoje ręce.

Dom Gnucci. Mamuśka wraca z ćwiczeń. Jeden z ochroniarzy wygląda przez okno i nie może uwierzyć własnym oczom. Inny z mężczyzn podnosi kobietę do okna, żeby mogła popatrzeć. Na dziedzińcu poniżej, wołając mamuśkę, stoi Punisher. Jest uzbrojony i trzyma w ręku odcięta głowę Ruska. Krzyczy w jej kierunku pytając, czy to wszystko na co ją stać. Ochroniarze Gnucci są przerażeni i niepewni siebie. Jeden z nich rzuca broń i odchodzi. Po chwili robi to reszta. Mamuśka zostaje sam na sam z Punisherem.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher vol. 3 #11 The Punisher vol. 3 #11 The Punisher vol. 3 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.