Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #18

Black Widow vol. 3 #18

Black Widow vol. 3 #18

"The Path"

Postacie
Zapowiedź

• Natasha mierzy się twarzą w twarz z CHAOSEM!

• Czy Natashy uda się zabić Proroka?

Streszczenie

Pod wodą i pod szybko rosnącą warstwą lodu, Natasha budzi się. Wysyła racę w kierunku powierzchni i płynie w jej stronę, gdy jednak tam Prophet zauważa światło i zaczyna czekać na przeciwniczkę, Widow zachodzi go od tyłu i zabija jego własnym nożem. Wykonawszy zadanie, wzywa Winter Soldiera. Gdy ten po jakimś czasie zjawia się na miejscu, oferuje się ją zabrać, gdziekolwiek chce, ta jednak stwierdza, że musi wrócić.

Jakiś czas później, siedziba S.H.I.E.L.D.. Maria Hill zauważa, że Romanoff powstrzymała terrorystę nawet mimo tego, że agencja odwróciła się od niej i dodaje, że potrzebuje kogoś takiego – kogoś ze "złą reputacją", kto będzie gotów to, czego nikt inny nie będzie w stanie. Nat stwierdza, że nigdy nie chciała być kimś takim, Hill stwierdza więc, że ni zawsze można wybrać drogę, którą wytyczy życie. Po chwili namysłu Natasha oświadcza, że rezygnuje z pracy w agencji i odchodzi.

W Central Parku Natasha spotyka się z Isaiahem, którego informuje o swojej decyzji i dodaje, że chciałaby spędzić trochę czasu, żaglując – jak stwierdza, musi być przez jakiś czas sama. Oświadcza, że mężczyzna powinien zatrzymać Licho – potrzebują się bowiem nawzajem. Patrząc na bawiące się dzieci pyta, czy przyjaciel myśli, że byłaby dobrą matką, ten więc oświadcza, że byłaby świetna we wszystkim, co zdecydowałaby się robić, wie jednak, że to nie jej droga. Ta przyznaje mu rację i żegna się z nim, dziękując za wszystko.

Avengers Tower. Captain America opowiada Hawkeye'owi o swojej misji znalezienia Punishera [patrz The Punisher vol. 6 #16-17 – przyp. S_O], gdy na miejscu zjawia się Widow. Pyta, czy nadal może ona liczyć na miejsce w zespole, Sam zapewnia więc, że Avengers jej potrzebują. Nat stwierdza więc, że wiedzą oni, jak się z nią skontaktować. Wychodząc, dzwoni do Isaiaha, stwierdzając, że zmieniła zdanie.

Jakiś czas później, z Lichem na kolanach, Natasha przemierza Hudson w żaglówce, stwierdzając, że tym sposobem nie jest sama, ale jednocześnie nie musi się obawiać, że ktoś zbliży się do niej na tyle, by poznać o niej prawdę.

Gdzie indziej w mieście pewien młody chłopak, Philip, narzeka, że nie może udać się do parku ze względu na deszcz. Nagle zaczyna słyszeć głosy, które zapewniają, że razem pomogą światu i przedstawiają się jako Chaos.

Autor: S_O

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #18 Black Widow vol. 3 #18 Black Widow vol. 3 #18 Black Widow vol. 3 #18 Black Widow vol. 3 #18 Black Widow vol. 3 #18

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.