Avalon » Serie komiksowe » Guardians Team-Up » Guardians Team-Up #1

Guardians Team-Up #1

Postacie
Zapowiedź

GUARDIANS OF THE GALAXY i AVENGERS!
• Prosto ze stron Guardians of the Galaxy nadciąga nowa seria regularna łącząca Strażników z największymi bohaterami jakich Uniwersum Marvela ma do zaoferowania. 
• Zagrożenie jest tak wielkie, że Strażnicy Galaktyki potrzebują kogoś do pomocy! Widząc ich ramię w ramię z Avengers, przygotuj się na współpracę jakiej nigdy nie widziano!

Streszczenie

Chwilę po pojawieniu się na ziemskiej orbicie statek Guardians of the Galaxy zostaje zaatakowany przez okręt, którego żadne z nich nie rozpoznaje, Star-Lord nie ma też pomysłu co do tego, czego mogą oni od nich chcieć. Rocket dopada do trzewi statku i uruchamia domowej roboty kamuflaż. Nie widząc celu, drugi okręt również znika, wtedy jednak silniki statku Guardians zostają przeciążone, a sam wehikuł opada na ziemię. Gdy Strażnicy wychodzą z rozbitego statku, zostają powitani przez Avengers. Hawkeye nie jest jednak w stanie przedstawić im reszty zespołu, wtedy bowiem do ataku wraca wrogi okręt. Clintowi udaje się jednak wstrzelić swe strzały w jego turbiny, zmuszając go do lądowania. Gdy otwierają się śluzy, na zewnątrz wypada oddział Chitauri, obie drużyny ruszają więc do ataku. Zmuszają kosmitów do odwrotu, wtedy jednak agresorzy uruchamiają dysruptory genetyczne, powalając przeciwników. Ledwo przytomna, Gamora dostrzega dowódczynię kosmitów – każącą poinformować ich władcę o pomyślnym zakończeniu misji Nebulę.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1 Guardians Team-Up #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.