Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #15

Black Widow vol. 3 #15

Postacie
Zapowiedź

• Moment, na który wszyscy czekaliśmy - Natasha kontra Chaos!

Streszczenie

Okolice Barcelony. Kapitan statku, słysząc wybuchy na pokładzie, decyduje się zawrócić do portu, powtarzając, że wynajęcie wszystkich pokoi jednej osobie było złym pomysłem. Tymczasem podwładni Chaosu starają się uciec śmigłowcem ze statku. Przebywają poza burtą Natasha wraca na pokład, by powstrzymać ewakuujących się ludzi, ale ponownie zostaje zaatakowana przez niewidzialnych przeciwników. Gdy zostaje powalona na ziemię i nie wie, jak mogłaby ich pokonać, z pomocą niespodziewanie przychodzi Winter Soldier, który spadając ze spadochronem zabija otaczających ją mężczyzn. Natasha prosi go o jego broń i ostrzeliwuje odlatujący śmigłowiec. Gdy statek dobija do portu, Natasha kradnie czekającym już tam policjantom motor, zabierając ze sobą jako pasażera Bucky'ego. 

Tymczasem na pokładzie śmigłowca jeden z mężczyzn, który pozbył się już maski oskarża inną osobę obecną na pokładzie, czarnoskórego mężczyznę nie uczestniczącego we wcześniejszym spotkaniu, o nieprzewidzenie tego co przed chwilą nastąpiło. Gdy jednocześnie okazuje się, że ze zbiornika wycieka paliwo i na pewno nie dotrą do wyznaczonego celu, żąda, by ten zabrał ich z pokładu w bezpieczne miejsce. Nic takiego jednak nie następuje.

Bucky wyjaśnia Natashy, że śledził jej poczynania od wydarzeń z Pragi, a teraz, po zamieszaniu z reportażem Coopera, stwierdził, że przyda jej się jego pomoc. 

Pilot śmigłowca informuje pasażerów, że będzie musiał lądować. Nie budzi to ich zachwytu. Wciąż narzekający mężczyzna w pewnym momencie zauważa, że towarzysząca im osoba trzyma coś w ręce. Nie otrzymuje jednak odpowiedzi, gdy pyta, co to jest.

Black Widow zauważa, że śmigłowiec spada w dół, a po chwili uderza w powierzchnię. Natasha, będąc blisko katastrofy, podjeżdża do pojazdu i ku jej zaskoczeniu w środku znajduje dziwnie zniekształcone ciała. Winter Soldier próbuje odciągnąć ją od wraku, nim ten wybuchnie, jednak kobieta odpycha go. Wszystkiemu z oddali przygląda się tajemicza osoba, wcześniej obecna na pokładzie śmigłowca.  
 
Po chwili następuje eksplozja. Bezwładne ciało Black Widow podnosi tajemniczy mężczyzna, która jednocześnie atakuje promieniem zbliżającego się do niego Bucky'ego. Ku zaskoczeniu bohatera, mężczyzna i Natasha znikają.  

Mieszkanie Isaiah. Mężczyzna stara się wykonywać ćwiczenia rehabilitacyjne. Po chwili odbiera dzwoniący telefon. To Maria Hill, która informuje go o zaginięciu Natashy. Prosi go by opowiedział jej wszystko, co Black Widow powiedziała mu na temat Chaosu.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #15 Black Widow vol. 3 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.