Avalon » Serie komiksowe » Legendary Star-Lord » Legendary Star-Lord #6

Legendary Star-Lord #6

Postacie
Zapowiedź

• Peter desperacko stara się kontynuować randkę z Kitty gdy jednocześnie ściera się z Mister Knifem i jego towarzyszami! 

Streszczenie

Star-Lord i Kitty Pryde są na pierwszej "prawdziwej" randce – z tym zastrzeżeniem, że mutantka nadal znajduje się na Ziemi i kontaktuje się przez holoprojektor. Quill mimo tego jednak oprowadza ją po najlepszych miejscach na planecie-stolicy Imperium Spartax – jak choćby operze, w której znajdują się teraz. Nagle jednak Peter zauważa, że jedną z "aktorek" jest Delphinia, członkini Slaughter Squadu, która zaczyna strzelać do niego z łuku. Star-Lord unika strzał i próbuje się upewnić, że Kitty niczego nie zobaczy, pada więc na kolano i wręcza jej bukiet kwiatów, po czym zabiera z teatru. Gdziekolwiek by jednak nie poszli – na lodowisko czy do restauracji, tam również zostaje zaatakowany. W końcu zabiera Kitty do ogrodu, gdzie ta stwierdza, że przez cały dzień zachowywał się dziwnie i że nie czuje się, jakby go obchodziła. Ten więc zapewnia, że myśli o niej cały czas i podziwia fakt, że wzięła na siebie odpowiedzialność za zabranych ze swego czasu Oryginalnych X-Men i że zdecydowała się być nauczycielką, co sam uważa za przerażające. Udobruchana, Kitty przyznaje, że Peter ma dobre serce, a po odrobinie przekomarzania się, oboje nachylają się do pocałunku... wtedy jednak Star-Lord zostaje porwany przez Czar-Doona i resztę Slaughter Squadu.

Jakiś czas później. Quill zostaje zaprowadzony przed oblicze Mr. Knife'a, który ujawnia swoją prawdziwą tożsamość – J'Sona, jego ojca.

W Avengers Tower Tony Stark relaksuje się, gdy nagle jego systemy informują go o starcie odrzutowca gwiezdnego. Gdy nie jest w stanie go zawrócić, sprawdza nagranie i odkrywa, że za jego sterami znajduje się Kitty Pryde, która zamierza uratować Star-Lorda.

Autor: S_O

Galeria numeru

Legendary Star-Lord #6 Legendary Star-Lord #6 Legendary Star-Lord #6 Legendary Star-Lord #6 Legendary Star-Lord #6 Legendary Star-Lord #6 Legendary Star-Lord #6 Legendary Star-Lord #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.