Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21

Postacie
Zapowiedź

• Gdy Strażnicy Galaktyki napotykają na sowjej drodze planetę pełną obcych symbiotów, zastanawiają się... czy dołączenie do nich Flasha Thompsona było dobrym pomysłem?

Streszczenie

W pewnej spelunie gdzieś w kosmosie odtwarzana jest holograficzna reklama wyborcza jednego z kandydatów na prezydenta Imperium Spartax, który opiera swoją kampanię wyborczą na obietnicy zniszczenia Ziemi. Pijany Kree przyklaskuje mu, narzekając na planetę, którą odwiedzał, a wyrzucony, udaje się do zaułka ulżyć pęcherzowi. Tam jednak zachodzi go Venom, każąc się zabrać na Ziemię. Przerażony, kosmita wyjaśnia, że jedynie się zgrywał i że nikomu nie wolno tam się udawać, staje się więc ofiarą symbiotu.

Na pokładzie statku Guardians of the Galaxy Peter rozmawia z holo-projekcją Kitty, wyjaśniając jej, że drużyna jest w nienajlepszym stanie. Dodaje, że zwykle, gdy ma tego typu problemy, udaje się do najbliższego baru i podrywa jakąś panienkę, teraz jednak, zamiast tego, uznał, że musi porozmawiać z mutatką. Przyznaje, że to dla niego nowe uczucie.

Knowhere. Do sklepu z bronią zagląda Venom, pytając, czy sprzedawca go rozpoznaje. Ten przypomina sobie jego ostatnią wizytę [patrz #14 – przyp. S_O] i komentuje jego decyzję o połączeniu z Klyntarem. Flash wyjaśnia, że nie wie, co się z nim dzieje i prosi, by sklepikarz wyjaśnił mu wszystko, co wie o symbiotach, ten jednak każe mu się wynosić z jego przybytku. Wtedy na miejscu zjawia się Gamora z reklamacją, a widząc ją, Venom atakuje, przybierając potworną formę. W trakcie walki jednak następuje eksplozja, w wyniku której symbiot opuszcza Thompsona i zostaje "wessany" przez urządzenie właśnie przybyłego zresztą zespołu Rocket Raccoona. Peter wyjaśnia, że po przedstawieniu go, Stark zostawił im specjalne urządzenie na wypadek, gdyby wydarzyło się coś złego, Flash prosi więc, by herosi zabrali go na Ziemię, gdzie będzie mógł kontrolować symbiota. Gdy mdleje, Drax podnosi go i zabiera na statek. Tam drużyna radzi, by wyrzucić symbiota w przestrzeń kosmiczną, Peter zauważa jednak, że ta decyzja należy do Flasha – a zresztą, dryfujący w próżni symbiot mógłby połączyć się z czymś innym. Rocket tymczasem zaczyna pracować nad bardziej permanentnym pojemnikiem do przetrzymywania, symbiot jednak uwalnia się i łączy z Grootem.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #21

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.