Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #11

Black Widow vol. 3 #11

Postacie
Zapowiedź

• Tuż po śmierci Wolverine, gdy życie Issaca jest na krawędzi, Black Widow bierze ze sobą X-23.

Streszczenie

Makau. Tori Raven wita Natashę i Laurę przy jednym ze stolików w kasynie. Uważa, że kobiety nie mają żadnych szans na uratowanie Isaiaha, który uwięziony jest na ostatnim piętrze budynku. Natasha chce dowiedzieć się czegoś więcej - czy Chaos ma z tym coś wspólnego i skąd Tori tak wiele wie. Raven zapewnia ją jednak, że im mniej wie, tym lepiej. Po chiwli Black Widow i X-23 ruszają na górę, gdzie się rozdzielają.

Pokonując po drodze kolejnych ochroniarzy, wdzierają się do pomieszczenia, w którym powinien być więziony Isaiah. W środku nie ma jednak nikogo oprócz tykającej bomby. Laura wycina więc dziurę w podłodze i w ostatnim momencie uciekają z pokoju.

Tori Raven słyszy huk, ale nie pozwala się nim rozproszyć i będąc już poza budynkiem wsiada do samochodu. Tymczasem Black Widow i X-23 docierają na dach, z którego helikopterem ucieka Rashid z Isaiahem. Laura zatrzymuje pojazd przecinając jego śmigło, dzięki czemu helikopter spada na krawędź budunku. Natasha trafia do jego środka, gdzie odnajduje Isaiaha celującego w stronę znajdującego się na krawędzi pojazdu i ledwo trzymającego się Rashida. Kobieta powstrzymuje przyjaciela, by moć porozmawiać z mężczyzną i dostać kilka odpowiedzi. Rashid, bedąc w szoku, mówi jedynie, że oni nie powiedzieli mu, że stanie się to, co właśniew nastąpiło, po czym puszcza się krawędzi i spada do położonego u podstaw budynku basenu.

Później. Natasha, Laura i Isaiah opuszczają pociągiem Makau. Black Widow stara się zrozumieć słowa które wypowiedział Rashid. Laura mówi jej by się tym tak nie zadręczała. Natasha dziękuje jej za całą jej pomoc i przypomina, że po śmierci Logana nie musi czuć się samotna.

Hong Kong. Tori odbiera telefon. Zapewnia, że zrobiła wszystko co jej kazano - nie miała wpływu na to, że Isaiah przeżył. Zapewnia jednocześnie, że zrobi wszystko, jeśli jej ponownie zapłacą. Głos w telefonie liczy na dalszą współpracę i prosi jedynie, by odebrała telefon gdy zadzwonią ponownie. Kobieta mówi, że i tak pewnie już wiedzą, czy odbierze czy nie, bo przecież to tak działają. Rozmówca rozłącza się.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #11 Black Widow vol. 3 #11 Black Widow vol. 3 #11 Black Widow vol. 3 #11 Black Widow vol. 3 #11 Black Widow vol. 3 #11 Black Widow vol. 3 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.