Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #32

All-New X-Men #32

Postacie
Zapowiedź

• Skakanie między wymiarami jest czymś normalnym w życiu X-Men i najwyższy czas, aby All-New X-Men załapali się na wycieczkę!
• Chyba nie zawsze musisz daleko podróżować, aby poznać nowe miejsca...
• Ale czy sieć, w którą zostają zaplątani spowoduje ich koniec?

Streszczenie

Angel budzi się w środku dżungli, przemierzanej przez dinozaury. Za nim Jimmy Hudson oświadcza, że znajdują się w Savage Land i pyta, kim jest. Gdy ten nie chce odpowiadać i odlatuje, syn Wolverine'a domyśla się, że ma do czynienia z Angelem, choć nie z tym, z którym działał jego ojciec.

Beast budzi się w morzu, a gdy dociera na plażę i odnajduje dwójkę plażowiczów, po ich języku domyśla się, że trafił na śródziemnomorskie wybrzeże.

X-23 zjawia się pośrodku boiska futbolowego – i w połowie meczu. Gdy jeden ze sportowców próbuje ją wyrzucić, ta instynktownie go powala i wysuwa pazury, a widząc je, tak gracze, jak i widownia, zaczynają uciekać przed mutantką.

W podziemiach Iceman wyjaśnia, co mu się zdarzyło i pyta Molekevica, czy go rozumie i czy w ogóle jest na Ziemi, Mole Man stwierdza więc, że znajduje się pod ziemią i każe swoim moloidom atakować.

W Nowym Jorku Marvel Girl przedstawia się Spider-Manowi, gdy jednak ten wspomina, że już się spotkali podczas ataku Galactusa [patrz crossover Cataclysm – przyp. S_O], dziewczyna nie ma pojęcia, o czym mówi i postanawia odczytać jego myśli. Dzięki temu odkrywa, że znalazła się w innej rzeczywistości i domyśla się, że jest to sprawka mutantki, którą odnalazła jej drużyna. Miles przypomina sobie jednak, że był już w jej świecie i zna do niego drogę.

X-23 ucieka przed pościgiem policyjnym, udaje jej się jednak zeskoczyć z mostu na jadącą poniżej ciężarówkę i zgubić mundurowych.

Beast dociera do miasteczka, którego mieszkańcy rozpoznają w nim Amerykanina. Gdy zauważają, że jego stój przypomina kostium superherosa dodają, że nie pojawiają się oni w ich kraju zbyt często, i to z dobrego powodu. Gdy chwilę później Hank zostaje otoczony przez Doomboty, domyśla się, że trafił do Latverii.

Spider-Man prowadzi Jean do budynku, w którym znajdował się portal do jej rzeczywistości, nigdzie nie może go jednak odnaleźć. Amadeus Cho wyjaśnia, że anomalia zniknęła, a wraz z nią jakakolwiek szansa na zakończenie jego badań. Gdy Miles stwierdza, że dziewczyna musi wrócić do domu, geniusz odpiera, że rozwiązanie problemu może mu zająć nawet dziesiątki lat.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New X-Men #32 All-New X-Men #32 All-New X-Men #32 All-New X-Men #32 All-New X-Men #32 All-New X-Men #32 All-New X-Men #32

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.