Avalon » Serie komiksowe » Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm » Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm #4

Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm #4

Postacie
Zapowiedź

THOR: THE TENTH REALM
•  W wyniku wydarzeń związanych z ORIGINAL SIN, największy sekret Dziewięciu Królestw zostaje ujawniony... Dziesiąte Królestwo!
•  Thor i Loki wyruszają z misją odkrycia nowego świata i poznania siostry o której nie wiedzieli... Angeli! 
•  Czy można zaufać Lokiemu? Oraz czy brat i siostra zdążą poznać prawdę nim nawzajem się pozabijają? 

Streszczenie

W więzieniu bogów gra się skończyła. Mroczny król klnie pod nosem. Żaden z królów nie może jednak odejść od stołu. Gdy rozlega się grzmot, gra zaczyna się na nowo.

Dziesiąte Królestwo, Pałac Królowej Aniołów. Loki ujawnia przed Thorem swą zdradę na rzecz aniołów, po czym wraz z Angelą idzie szykować wojska Nieba na wyprawę na Asgard.

Później. Przestrzeń kosmiczna Midgardu. Loki prowadzi Trzecią Flotę Anielską w kierunku Asgardu, powożąc rydwan Thora. Bóg kłamstw przemawia do wojsk i pyta wojowniczki, czy są gotowe zniszczyć Asgard i zabić wszystkich, włączając w to małe niewinne dzieci. W odpowiedzi otrzymuje falę poparcia i radości. Pozostając w tyle, rozkazuje więc wszystkim oddziałom zaatakować jednocześnie, a te zostają natychmiast zniszczone napotykając na swej drodze barierę wokół Asgardu. 

Tymczasem, Thor jest torturowany w pałacu Królowej przez anioły. W końcu udaje mu się wyswobodzić, gdy do wymiaru, w którym od dawna nie było burz, udaje mu się wezwać pioruny.

Flota aniołów pozwoliła zniszczyć barierę otaczającą Królestwo Asgardu i go uwolnić. Loki odnajduje więzienie bogów i prosi jednego z więźniów o pomoc w walce z wojskiem Dziesiątego Królestwa, z którym ani on, ani Thor nie dadzą sobie rady. Odin kończy grę i wstaje od stołu, by opuścić swe więzienie.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm #4 Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm #4 Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm #4 Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm #4 Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.