Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 6 » The Punisher vol. 6 #6

The Punisher vol. 6 #6

Postacie
Zapowiedź

• Zakończenie historii Dos Soles.
• Czy L.A. spłonie czy Punisher pokona ogień za pomocą ognia?
• Czy pokonawszy A.I.M. i Dos Soles będzie w stanie ucieć przed Howling Commandos?

Streszczenie

Trwa walka Punishera z Electro, który atakuje zbliżający się radiowóz. Gdy złoczyńcy wydaje się, że Frank nie ma już nic w zanadrzu, Castle wyciąga z kieszeni magazynek z gumowymi kulkami. Powala Electro na ziemię, jednak chwilę później za jego plecami pojawia się Domino. Ta go ogłusza, po czym wraz z Maxem ucieka helikopterem.

Castle rusza więc w pościg za Del Solem. Wysadza jego pojazd, mężczyźnie udaje się jednak przeżyć. Wydostaje się on z auta wraz z zapalnikiem do umieszczonych w całym mieście bomb. Niestety na zewnątrz czeka już na niego Punisher. Castle niszczy urządzenie, po czym celuję swą broń na Del Sola. W wykonaniu wyroku przeszkadza mu dron, który wysadza pojazd kartelu, zabijając przy tym Guillermo. Frankowi udaje się ujść z życiem, nie jest jednak zadowolony z takiego obrotu sytuacji.

Ucieka więc do swojej kryjówki, gdzie czekają już na niego Howling Commandos. Wybucha bomba, która na moment ogłusza Punishera, mimo tego jest w stanie uciec z pola widzenia. Pojawia się na znajdującym się niedaleko parkingu, gdzie wybucha kolejny ładunek. Frank wie, że nie jest w stanie wygrać, zwłaszcza gdy cały czas jest pod ostrzałem. Ląduje na dachu jednego z przejeżdzających autobusów i gdy myśli, że jest już bezpieczny, Howling Commandos ponownie go namierzają i wystrzelają w jego kierunku pocisk o większej niż wcześniej sile rażenia. Trafiony Punisher pada nieprzytomny.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

The Punisher vol. 6 #6 The Punisher vol. 6 #6 The Punisher vol. 6 #6 The Punisher vol. 6 #6 The Punisher vol. 6 #6 The Punisher vol. 6 #6 The Punisher vol. 6 #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.