Avalon » Serie komiksowe » All-New Invaders » All-New Invaders #4

All-New Invaders #4

All-New Invaders #4

"Gods and Soldiers" - part 4

Postacie
Zapowiedź

• INVADERS dopiero co pojawili się na Hali, planecie Kree i już mają kłopoty.

• Drużyna musi walczyć z kontrolowanym przez Kree bogiem. Ale z którym? I z którego panteonu? A przede wszystkim: jak pokonać nieśmertelną postać z nieskończoną mocą?
• Zobacz uwolninie NAMORA, walkę CAPTAIN AMERICA i zmieniającego się w płomień HUMAN TORCH!
• Na czym polega niebezpieczna misja, którą przeprowadzić mogą jedynie WINTER SOLDIER i AARKUS - VISION ZŁOTEJ ERY?

Streszczenie

Rok 1944, u wybrzeży Krety. Super-Axis schwytało Invaders i przygotowuje się do zabicia herosów, Captain America zauważa jednak, że nie docenili Namora. Naziści wyśmiewają go, stwierdzając, że książę Atlantydy zbiegł, gdy tylko ich zobaczył, wtedy jednak Sub-Mariner wraca, dowodząc armią podmorskich potworów.

Teraz, Hala. Supreme Intelligence informuje schwytanych Invaders, że wiedzieli o ich przybyciu na planetę już po ułamku sekundy, herosi nie mieli więc szans na infiltrację. Tanalth tymczasem oświadcza, że wkrótce ich armia kontrolowanych Eternals – do której obecnie należy tylko Ikaris – wkrótce się powiększy, jej korpus odnajdzie bowiem nieświadomych swych mocy członków rasy żyjących na Ziemi. Bohaterowie tymczasem zauważają, że Supremor jest bytem na wskroś logicznym i pytają, czemu nadal pozostawia ich przy życiu, ten stwierdza więc, że od stuleci chciał zbadać już uwięzionego Aarkusa. Co do Ziemian – Torch, jako unikalny syntetyczny byt, stanie się szablonem dla nowej armii Kree, którą wzmocni też Serum Super-Żołnierza pobrane z ciała Kapitana. Winter Soldier podejrzewa, że on również stanie się obiektem eksperymentów i rzuca się na strażników, zostaje jednak postrzelony i pada na ziemię, martwy. Tanalth zapewnia, że pozostali herosi wkrótce do niego dołączą, na razie jednak zamierza przetestować na nich możliwości Ikarusa, w ramach czystej gry pozwalając Namorowi na dołączenie do przyjaciół. Herosi zaczynają walkę z Eternalem, a w jej trakcie Torch żałuje, że nie mają sposobu, by poinformować Sub-Marinera o tym, że jest ona częścią ich planu. Okazuje się bowiem, że Cap przewidział, że zostaną wykryci wkrótce po przybyciu na planetę. Pochłonięci "spektaklem" Kree za późno zauważają, że ciało Bucky'ego zniknęło. Ten, jak najbardziej żywy, odnalazł już tymczasem Visiona.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New Invaders #4 All-New Invaders #4 All-New Invaders #4 All-New Invaders #4 All-New Invaders #4 All-New Invaders #4 All-New Invaders #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.