Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #26

All-New X-Men #26

Postacie
Zapowiedź

• The Brotherhood of The Future powraca! I nie wróży to nic dobrego dla X-Menów z przeszłości!

Cytat

Iceman: "Oh! The girl with the claws."
Beast: "Yes."
Iceman: "What? I didn't catch her name."
Morph: "What were you calling her?"
Iceman: "Wolverine clone."

Streszczenie

Jean ma koszmar, w którym opętuje ja Phoenix i stoi nad masą nieprzytomnych ciał. Kiedy się budzi, do jej pokoju przychodzi dorosły Cyclops. Scott jest zaniepokojony krzykami jakie dochodziły z miejsca spoczynku Grey. Dwójka mutantów zaczyna rozmawiać o ostatnich wydarzeniach i o nowej mocy Marvel Girl. Przy okazji Summers potwierdza u rozmówczyni, że jego młodsza wersja wyruszyła w kosmos z Corsairem. Scott zastanawia się czemu tego nie pamięta, skoro przydarzyło mu się to w przeszłości. Cyclops myśli też nad tym, co teraz przeżywa Beast. Jean oznajmia Scottowi, że miło się z nim rozmawia, ponieważ myśli, że lubi go bardziej niż młodszego Summersa. Mutant szybko wyjaśnia Jean, że nie mogą się za bardzo ze sobą spoufalać, ponieważ będzie to niebezpieczne, a poza tym obiecał to Shadowcat. Na koniec dodaje, że Grey powinna potrenować z Frost. Kiedy Cyclops wychodzi spotyka Kitty. Pryde gratuluje mu jak poradził sobie z sytuacją, ale ostrzega go, że to był ostatni raz, kiedy sam udał się do pokoju Jean.

Angel lata w przestworzach. Nagle dostrzega uciekającą X-23. Laura informuje Warrena, że opuszcza drużynę. Okazuje się, że wynika to z odejścia Scotta. Mutantka myślała, że są drużyną, ale skoro jeden z nich odleciał prawie bez słowa, to oznacza, że nie miała racji, po czym kontynuuje podróż.

Po jakimś czasie X-23 dostrzega, że ktoś ją śledzi. Nagle zauważa wyłaniającego się z krzaków Cyclopsa, który twierdzi, że wrócił po dziewczynę. Laura nie dowierza w to co widzi. Nie ma jednak czasu na reakcję, gdyż zostaje zaatakowana przez Summersa. Ten bierze jej plecak i odchodzi, a klon leży we krwi.

Angel wraca do szkoły i informuje wszystkich, że X-23 odeszła. Kiedy Kitty się o tym dowiaduje, natychmiast rozkazuje Warrenowi ją odnaleźć i sprowadzić z powrotem. Bierze więc chłopaka pod rękę i postanawia wyruszyć na poszukiwania. Wtedy do budynku wchodzi zakrwawiona Laura i ostrzega, że wśród nich jest ktoś zmiennokształtny.

Na zewnątrz. Do szkoły zbliża się Brotherhood z przyszłości.

Autor: Undercik

Galeria numeru

All-New X-Men #26 All-New X-Men #26 All-New X-Men #26 All-New X-Men #26 All-New X-Men #26 All-New X-Men #26

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.