Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #25

All-New X-Men #25

Postacie
Zapowiedź

• Do artysty Stuarta Immonena dołącza szereg sław specjalnie na ten rocznicowy numer!

Streszczenie

Beast próbuje zasnąć. Nad jego głową stoi tajemnicza łysa postać. Okazuje się, że Hank jest załamany. Jego ostatnie decyzje robią z niego głupca. Myślał, że wie wszystko o podróżach w czasie, o czasoprzestrzeni, ale się mylił. Pyta się rozmówcy czy ten chociaż ogarnia ten temat. To jednak dla tej osoby nie ma znaczenia. Wypomina McCoy'owi jego działania. Że sprowadził oryginalnych X-Men kłamstwem. Beast jednak uznaje swoją decyzje za słuszną. Rozmówca pyta go czy myślał o konsekwencjach. Hank nie brał pod uwagę faktu, że nie będzie ich w stanie odesłać z powrotem. Tajemnicza persona obwinia mutanta, że nawet nie rozumie konsekwencji, które są nieskończone. Nieskończone dla McCoy'a, jego przyjaciół, jego ludzi, jego planety, jego rzeczywistości, nieskończonych rzeczywistości. Teraz Beast jest odpowiedzialny za wszystko.

Rozmówca zaczyna prezentować obraz ponurej przyszłości będącej dziełem poczynań McCoy'a. W której poszczególni członkowie X-Men się zatracili.

Beast w pewnym momencie każe przerwać monolog tajemniczej osobie. Hank pyta się czy każda przyszłość będzie wyglądać tak tragicznie. Okazuje się, że to tylko ta, którą osobnik chciał pokazać jako pierwszą. McCoy prosi więc o wizje świata o który walczył, czyli tą dobrą. Rozmówca zaczyna więc mówić o dużej liczbie linii czasowych, w których X-Men osiągnęli swój cel, gdzie mogli zacząć wykorzystywać moce do czegoś więcej niż walki, czyli do eksploracji świata. Rzeczywistości, w których spełniali swoje miłości. Gdzie niektórzy wykorzystywali większy potencjał niż normalnie. Osobnik pokazuje cały przekrój alternatywnych wersji przyszłości. 

Beast znów przerywa wywód rozmówcy i oskarża go o kłamstwa. Twierdzi, że osobnik wypełnia jego głowę tylko pustymi wizjami, które nie wynikają z jego decyzji. Hank chce po prostu, aby było dobrze. Rozmówca twierdzi, że przybył tu, aby pokazać McCoy'owi światy, które się nie wydarzą właśnie przez mutanta. O rzeczywistościach, które Beast zniszczył. Swoimi decyzjami sprawił, że szczęśliwa przyszłość może się nie wydarzyć. Hank prosi więc o pomoc w poskładaniu wszystkiego do kupy. Rozmówca więc wychodzi z cienia i mówi, że jest Watcherem i nie ingeruje w ludzkie działania. Dodaje także, że McCoy go obrzydza. Beast tylko wydusza z siebie, że nie jest za wcześnie i wszystko może naprawić potrzebuje tylko... W tej chwili Hank odwraca wzrok, a po Uatu nie ma już śladu.

Autor: Undercik

Galeria numeru

All-New X-Men #25 All-New X-Men #25 All-New X-Men #25 All-New X-Men #25 All-New X-Men #25 All-New X-Men #25 All-New X-Men #25 All-New X-Men #25

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.