Avalon » Serie komiksowe » Wolverine vol. 6 » Wolverine vol. 6 #3

Wolverine vol. 6 #3

Wolverine vol. 6 #3

"Rogue Logan" - part 3

Postacie
Zapowiedź

• Trening Logana trwa ... i bierze na cel Sabretootha.
• Co spowodowało, że Logan odwrócił sie od swoich przyjaciół i szkoły?

Streszczenie

Kilka tygodni temu. Zrzucony z dachu Wolverine zostaje schwytany w pajęczynę na chwilę przed upadkiem. Po chwili znajduje go Jubilee, która zabiera go na pole bitwy między X-Men a armią robotów stworzonych przez pewnego nienawidzącego mutantów milionera na podstawie wykradzionej technologii Sentineli. W czasie podróży Jubes pyta, jaka jest sytuacja między jej przyjacielem a Storm, ten więc stwierdza, że sami nigdy tego nie rozpracowali, dodaje też, że nie jest pewien, czy zasługuje on na taki związek. Nagle słyszy wysłaną mikrofalowo przez Marię Hill prośbę o spotkanie, rzucając więc wymówkę wychodzi z samochodu i udaje się do zaułka, gdzie staje przed dyrektorką S.H.I.E.L.D.. Ta proponuje mu udział w ściśle tajnej misji, o której, poza nią, wie tylko jedna osoba. Oświadcza, że ma ona związek z Sabretoothem, Logan podkreśla więc, że nie zamierza szarżować w swoim stanie na swojego arcywroga. Maria oświadcza jednak, że nie to miała na myśli – co więcej, misja wykorzystuje sytuację, w której mutant się znajduje. Logan jednak stanowczo odmawia i wychodzi z zaułku, po czym szarżuje na roboty.

Teraźniejszość. Logan budzi się i, przechadzając się korytarzami kryjówki Offera, znajduje grającego na konsoli Lost Boya. Dołącza do niego, ucinając sobie z nim krótką pogawędkę, z której dowiaduje się na przykład, że jego pseudonim pochodzi od filmu z Kieferem Sutherlandem.

Kilka tygodni temu. Pozostali X-Men są zaskoczeni i przerażeni tym, że Logan dołączył do walki, Jubilee próbuje się więc przebić do niego przez armię robotów. Te jednak zaczynają się łączyć w jednego wielkiego droida, który przygotowuje się do rozdeptania Wolverine'a. Mutant, widząc to, zastyga w bezruchu, ratuje go jednak Jubes. Przerażony, Logan ucieka. Gdy trafia z powrotem do Instytutu, w swoim pokoju znajduje przygotowaną przez Spider-Mana zbroję.

Teraz. Na spotkaniu Silver Samurai próbuje przekonać Mystique, że od kiedy Sabretooth pokonał Wolverine'a, stracił on zapał. Właśnie przybyły Creed oświadcza jednak, że wie już, jaki będzie ich kolejny cel – muszą znaleźć pewien obiekt o niespotykanej mocy. Obiekt, który uczyni go bogiem.

Autor: S_O

Galeria numeru

Wolverine vol. 6 #3 Wolverine vol. 6 #3 Wolverine vol. 6 #3 Wolverine vol. 6 #3 Wolverine vol. 6 #3 Wolverine vol. 6 #3 Wolverine vol. 6 #3 Wolverine vol. 6 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.