Avalon » Serie komiksowe » Wolverine vol. 6 » Wolverine vol. 6 #1

Wolverine vol. 6 #1

Wolverine vol. 6 #1

"Rogue Logan" - part 1

Postacie
Zapowiedź

Po wydarzeniach z historii "Killable", Wolverine musi coś udowodnić. Zanim znów zmierzy sie z Sabretoothem, musi sie odbudować, wyzdrowieć, stać się silniejszym niż kiedykolwiek ... ale to nie jest tak łatwe jak mu sie wydawało i szybko zacznie używać innych środków do zemsty, kiedy zwykłe środki zdaja się zawodzić. Czy uda mu się pokonać swoje demony, a może to początek Wolverina, który przeszedł na ciemna stronę?

Streszczenie

Offer prezentuje Monktonowi transmisję z najnowszej akcji jego oddziału – dowód, że Wolverine pracuje dla niego. Gdy Logan i Lost Boy radzą sobie z robotem-strażnikiem, Fuel doładowuje drużynę, a Wolverine wykorzystuje okazję, by pocałować Pinch. Czterokrotnie szybsi od normalnych ludzi, członkowie zespołu powalają strażników w kilka chwil. W swoim biurze Offer wyjaśnia, na czym polegają jego zdolności – potrafi każdemu przedstawić najlepszą ofertę, by zrobili coś dla niego. Monkton domyśla się, że chce on zaoferować organizacji, którą reprezentuje, usługi Wolverine'a, a jego rozmówca przyznaje, że uznał, że Sabretooth będzie tym zainteresowany. Zespół Logana dociera tymczasem do celi, z której wyswobadzają jednego z Trzynastu Ninja – odłamu Hand pracującego dla Creeda. Nagle jednak aktywuje się system bezpieczeństwa, który strzela wiązką energii w Logana.

Pięć tygodni wcześniej. W barze Guernica Storm próbuje przekonać Wolverine'a do tego, by porozmawiał z kimś o ostatnich przeżyciach, ten jednak zapewnia jedynie, że czuje się dobrze. Po chwili podchodzi do nich Victoria Frankenstein, która gratuluje mu powrotu do zdrowia, przyznaje też jednak, że zawsze marzyła o okazji, by przywrócić go do życia. Po wyjściu z baru Ororo sugeruje, że po raz pierwszy Logan jest śmiertelny – a to znaczy, że jego życie przybrało konkretną formę. Stwierdza, że może przyszedł czas, by zacząć zastanawiać o przyszłości, a mężczyzna stwierdza, że już to robi.

Jakiś czas później. Na strzelnicy Logan spotyka się z Black Widow, która ma wytrenować go w użyciu broni palnej. Uznaje, że celem musi być coś, co budzi jego uczucia, dlatego zamiast tarczy ma strzelać do LMD Natashy. Okazuje się jednak, że mutant nie ma z tym większych problemów.

Teraz. Pinch i Lost Boy pomagają Wolverine'owi wstać i docierają na prom, którym uciekają ze stacji kosmicznej, w której przetrzymywany był ninja. Monkton stwierdza, że powinien złożyć raport Creedowi, Offer jednak domyśla się, że nie jest on tym, za kogo się podaje i każe swojemu ochroniarzowi, Heavy'emu, unieruchomić rozmówcę. Monkton przyznaje więc, że jest reporterem dla Daily Bugle. Gdy po chwili na miejscu zjawia się zespół Offer informuje Logana o sytuacji, ten więc staje przed dziennikarzem. Głuchy na jego prośby zrzucenia przykrywki lub zwalczenia kontroli, mutant strzela Monktonowi w głowę.

Autor: S_O

Galeria numeru

Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1 Wolverine vol. 6 #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.