Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #3

Black Widow vol. 3 #3

Black Widow vol. 3 #3

"Foliage" Part 3

Postacie
Zapowiedź

• Kiedy chcesz uciec z południowoafrykańskiego więzienia - dzwonisz po nią.

Streszczenie

Natasha wychodzi z kamienic i znajduje na schodach siedzącą Anę z Liho. Sąsiadka pyta, czy to kolejna długa wyprawa służbowa. Natasha potwierdza i pyta, co Ana robi tutaj o tej porze. Kobieta odpiera, że usłyszała jęki jej kota. Wtedy dopiero Black Widow zauważa siniaka pod okiem sąsiadki i przypomina, że prosiła ją, by opuściła swojego męża. Ana nie może tego zrobić - to jest jej dom. Po chwili obie kobiety się żegnają i odchodzą. 

Argentyna. W jednym z więzień, strażnicy odprowadzają więźniów do ich celi. Jeden z nich mocno popycha swojego podopiecznego i stwierdza, że mają mało czasu, po czym gdy są już w celi, ściąga maskę. Black Widow wita się z Angelo i każe mu się pospieszyć. Po zajęciu się kilkoma strażnikami, udaje się im wydostać z budynku. Mają jednak do pokonania jeszcze kawałek dżungli, nim będą wolni. Black Widow ma nadzieję, że jego przyjaciele zapłacą jej obiecaną sumę za uwolnienie go z więzienia za przestępstwa, których nie popełnił.

Okazuje się, że dżungla też jest pełna strażników. By Black Widow mogła się nimi zająć, musi rozdzielić się  z Angelo. Mówi mu, gdzie ma iść, by było bezpiecznie i odchodzi. Tymczasem mężczyzna idzie wskazaną drogą, jednak gdy dociera do rzeki, znajduje go jeden ze strażników.

Po jakimś czasie Black Widow odnajduje Angelo, który przeprasza ją i mówi, że strażnik sam wpadł do rzeki. Kobieta zerka do wody i widzi martwego mężczyznę, nie dostrzega jednak wbitego w jego brzuch noża. 

Gdy zbliżają się do ich kontaktu, Blakc Widow chce przedstawić go Angelo, ten rozpoznaje w nim jednak swego przyjaciela Vincenta, który wita go jako Lobo Blanco. Natasha wydaje się, że już gdzieś słyszała ten pseudonim - Biały Wilk. Nie daje jej to spokoju, ale wsiada do helikoptera razem z mężczyznami. Po chwili wszystko układa jej się w całość. Może i Angelo został osadzony za nie swoje przestępstwa, ale kilkanaście lat wcześniej działał jako Lobo Blanco, rzeźnik Argentyny. Black Widow nie ma zamiaru zastanawiać się dłużej, chwyta wieć mężczyznę i razem wypadają z helikoptera. Gdy wpadają do rzeki, Natasha rani go, by krew ściągnęła do niego aligatory, po czym odchodzi. 

Buenos Aires. Natasha wchodzi do mieszkania należącego do Sieci - niezliczonej liczby budynków i mieszkań, które utrzymuje na potrzeby własnych misji. Kontaktuje się z Isaiahem, który jest już pewien, że nie dostaną pieniędzy za jej ostatnie zlecenie, przez co nie będą mieli pieniędzy na utrzymanie sieci. Kobieta nie wydaje się tym jednak przejmować i prosi go o jakiś pojazd. Isaiah informuje ją ku jej zdziwieniu, że wszystkim zajmie się S.H.I.E.L.D., które ma dla niej zadanie. 

Później. Black Widow wsiada do samolotu, w którym czeka na nią Maria Hill. Kobieta informuje ją iż ktoś w ukraińskiej ambasadzie jest na czyimś celowniku. Zadaniem Natashy będzie zebranie większej ilości informacji już następnego dnia. Black Widow zgadza się, ale wolałaby najpierw wpaść do swojego mieszkania by zabrać sprzęt i zająć się czymś jeszcze. 

Natasha wchodzi do budynku, w którym mieszka, zanim jednak wchodzi do swojego mieszkania, puka do drzwi Any. Kobieta otwiera jej, a na jej twarzy widać owe rany. Black Widow wchodzi więc do środka i powala jej męża. Grozi mu, że jeżeli jeszcze raz dotknie Ane, sprawi, iż będzie sparaliżowany do końca życia a jedzenie przyjmować jedynie przez słomkę. Gdy Natasha wychodzi, ponownie prosi sąsiadkę, by opuściła męża. Spod swoich drzwi wygania Liho i wchodzi do środka.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3 Black Widow vol. 3 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.