Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #21

All-New X-Men #21

Postacie
Zapowiedź

• X-23 wraca, przyłącza się do All-New X-Men i całuje Cyclopsa? Co to oznacza dla Jean Grey?
• Jean i X-23 zostają zmuszone do połączenia sił przeciwko tajemniczej sile, więc lepiej niech to rozpracują.

Streszczenie

Lata temu. Wiliam Stryker przemawia na temat mutantów. Po całym evencie spotyka się z naukowcami A.I.M. pod przywództwem Dr. Getzem, którzy oferują pomóc synowi fanatyka, który jest chory. Przy okazji proponują "wgranie" mu systemu obronnego.

Teraz. Jason Stryker świętuje zwycięstwo nad X-Menami. Purifiers zastanawiają się czy zabić oryginalnych X-Men, ponieważ może to spowodować paradoks. W innym miejscu X-23 zostaje ocucona wodą. Fanatycy pokazują jej klipy z Murderworld Arcade'a [patrz Avengers Arena – dop. Undercik] i mówią Laurze, że wszystko znalazło się niedawno w internecie.

Do siedziby Purifiers przychodzi A.I.M. z Monicą Rappaccini na czele. Naukowcy są zainteresowani zdobyczą fanatyków, szczególnie, że trzymają pięć osób pochodzących z przeszłości. Monica zamierza zebrać DNA z mutantów i rozkazuje puścić ich wolno. W międzyczasie Jean kontaktuje się telepatycznie z zresztą drużyny. Rappaccini pozwala Purifiers na zabicie Kitty Pryde jak już zrobi co trzeba, ponieważ ona pochodzi z teraźniejszości. Kiedy Monica zabiera się za pobieranie DNA, Kitty używa swoich mocy, Marvel Girl zdejmuje telekinetycznie plastry przyklejające okulary do Cyclopsa i zaczyna się walka. Purifiers i A.I.M. nie są żadną przeszkodą dla mutantów. Bobby, Warren i Hank powalają ich swoimi fizycznymi atrybutami. Problemem jest tylko Jason, ale Grey wykorzystuje telepatię, aby Stryker myślał, że w pomieszczeniu jest jego ojciec, po czym telekinetycznie powala rozproszonego fanatyka. X-Men uciekają, a Scott po drodze odnajduje X-23. Ta siedzi załamana i po chwili rzuca się na Summersa, aby go przytulić. Shadowcat dzwoni do S.H.I.E.L.D., aby przekazać miejsce w którym znajdą nieprzytomnych A.I.M. i Purifiers, ponieważ mutanci rozwiązali problem.

Autor: Undercik

Galeria numeru

All-New X-Men #21 All-New X-Men #21 All-New X-Men #21 All-New X-Men #21 All-New X-Men #21 All-New X-Men #21

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.