Avalon » Serie komiksowe » Wolverine vol. 5 » Wolverine vol. 5 #12

Wolverine vol. 5 #12

Wolverine vol. 5 #12

"Killable" - part 5

Postacie
Zapowiedź

• Dodatkowy rozdział do historii "Killable", która zmieniła Wolverine'a na zawsze!
• Wolverine zmierzy się z osobą odpowiedzialną za wyznaczenie nagrody za jego głowę.
• Tymczasem wirus w swojej ostatecznej formie próbuje przejąć kontrolę nad rasą ludzką!

Streszczenie

Cięcie Silver Samuraia pozostawia bliznę na twarzy Wolverine'a. Do łotra tymczasem dołączają kolejni trzej z Trzynastu Ninja, którzy zadają mutantowi kolejne rany, tylko po to, by w następnej chwili zniknąć. Podczas, gdy Logan, słaniając się, idzie dalej korytarzami, ninja pojawiają się za nim, atakują go, po czym od razu się odteleportowują. W końcu jednak trafia on na jednego z przeciwników, który stwierdza, że jego teleporter przestał działać i że się poddaje. Logan jednak atakuje mimo to.

Na Helicarrierze Host ogłasza, że nawiązała kontakt z wirusem, nagle jednak statek S.H.I.E.L.D. zostaje zaatakowany przez całą armadę pojazdów kontrolowanych przez zainfekowanych. Fury mobilizuje do obrony wszystkich agentów, którzy nie są niezbędni do obsługi urządzenia Host.

Kitty przygotowuje barykadę jednego ze sklepów, gdy na miejscu zjawia się Logan. Mutantka opatruje jego rany, a ten przyznaje, że zabił jednego z ninja. Stwierdza, że przeciwnik się poddał, jest jednak pewien, że była to kolejna sztuczka, to jednak wystarczy głowie ochrony, który wytyka Wolverine'owi jego hipokryzję w podejściu do kwestii zabijania, po czym rozpoczyna tyradę o tym, jakim Logan jest potworem. Ten w końcu nie wytrzymuje i tnie wytkniętą w jego stronę rękę, a gdy Kitty próbuje pomóc rannemu, jego ręka morfuje. Chwytając Pryde Mystique radzi jej pozostać w formie stałej, jeśli nie chce być powodem kolejnych śmierci, po czym, oświadczając, że udowodniła swoje racje, przebija się przez okno sklepu i ucieka. Wściekły, Wolverine wzywa Sabretootha, który po chwili staje przed nim, dzierżąc skradziony miecz. Szybko powala on osłabionego Logana, po czym oświadcza, że jego stary wróg był martwy od momentu, w którym stracił swój czynnik gojący. Przygotowując się do zadania ostatecznego ciosu oświadcza, że tylko wypełnia formalność.

Autor: S_O

Galeria numeru

Wolverine vol. 5 #12 Wolverine vol. 5 #12 Wolverine vol. 5 #12 Wolverine vol. 5 #12 Wolverine vol. 5 #12 Wolverine vol. 5 #12

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.