Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #20

All-New X-Men #20

Postacie
Zapowiedź

• Skutków X-Men: Battle Of The Atom ciąg dalszy!
• X-23 powróciła i całuje się z... kim jest ten tajemniczy facet??!

Cytat

Iceman: "First I can't get over the fact that they purposely made Wolverine... and now I can't get over the fact that after they saw what Wolverine turned out like, they thought it might be a good idea to clone him into a teenage girl."
Marvel Girl: "A girl that Scott Summers quite fancies."
Shadowcat: "Scott Summers fancies the genetic clone of Wolverine?"
Marvel Girl: "Yes, he does."
Shadowcat: "Shudder."

Streszczenie

Laura budzi się na blacie. Dostrzega stojących nad nią ludzi i napisy, że jest w placówce Weapon X. Jest już gotowa do ataku, ale Kitty ją uspokaja. Pryde próbuje się także dowiedzieć, jak X-23 znalazła się na Florydzie. Skołowana Kinney nagle rzuca się do ucieczki na zewnątrz. Cyclops postanawia pójść za nią i porozmawiać.

Na zewnątrz Laura spotyka Cyclopsa. Nie dowierza w to co widzi i musi obwąchać mutanta. Pyta się go, dlaczego wygląda teraz tak młodo. Scott tłumaczy całą sytuację z podróżami w czasie. Od razu wywiązuje się rozmowa o tym, czy współczesność jest kiepska, że X-23 jest skołowana, że ogólnie sytuacja wydaje się być dziwna. W końcu pada pytanie o to, co przydarzyło się Kinney. Mutantka nie chce o tym rozmawiać. Jean jednak czyta jej myśli, co od razu spotyka się z naganą i zakazem od Shadowcat. Po chwili pogawędka między Summersem o Laurą dotyczy ostatniej misji. X-23 jest wdzięczna za ratunek, mimo że była do nich wrogo nastawiona. Scott widząć że dziewczynie zaczyna być smutno, przytula ją. Kinney jest zaskoczona i oświadcza, że nie lubi tego robić, szczególnie przy publiczności jaką są Beast, Jean i Kitty.

Floryda. Lider Purifiers wygłasza reszcie fanatyków mowę o tym, dlaczego mutanci są abominacją ludzkości. Tymczasem X-Men zakradają się na miejsce spotkania grupy. W końcu im się udaje i rozpoczyna się walka pomiędzy bohaterami a Purifiers. Nagle jeden z fanatyków używa jakiejś mocy, co rozrzuca mutantów po kątach. Wszyscy X-Men leżą nieprzytomni na ziemi.

Autor: Undercik

Galeria numeru

All-New X-Men #20 All-New X-Men #20 All-New X-Men #20 All-New X-Men #20 All-New X-Men #20 All-New X-Men #20 All-New X-Men #20 All-New X-Men #20

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.