Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10

Postacie
Zapowiedź

• Angela i Gamora na polowaniu.

Cytat

Angela: "The Brotherhood of the Badoon."

Gamora: "There is a Sisterhood as well."
Angela: "How do you know if this is the Brotherhood or Sisterhood?"
Gamora: "I Guess one would have to look under their snvarnak."
Angela: "Well, I'm not doing that."

Streszczenie

Planeta Moord. Angela i Gamora przygotowują się do bitwy i rozmawiają o zniknięciu Thanosa. Po chwili wyruszają, aby ocalić kosmitów zniewolonych przez Badoon. Aby to zrobić muszą odbyć walkę z całą hordą wrogów. Rozpoczyna się bitwa.

Angela po jakimś czasie dostaje się na statek Badoon i wypytuje o Thanosa. Kosmici jednak nie mają pojęcia o jego aktualnej lokalizacji.

Tymczasem Gamora oswobadza kolejnych niewolników, a na jej drodze staje Monster of Badoon. Nie jest to wielka przeszkoda, gdyż kobiecie potrzeba zaledwie chwili na pokonanie przeciwnika.

Angela zaś każe przywódcy kosmitów, aby wylądował statkiem. Przeciwnik nie rozumie agresji, ponieważ myślał, że jego ludzie maja porozumienie z ludźmi agresorki. Kobieta jest zdziwiona i zmusza jednego z Badoon do wytłumaczenia sytuacji, ten jednak nie chce nic powiedzieć. Angela trzyma go tak mocno, że ten zaczyna się dusić i umiera. Na miejsce przybywa Peter i Rocket. Szop postanawia przenieść broń statku do pojazdu Guardians of the Galaxy. Quill zaś rozmawia z nową członkinią drużyny, o tym czego się dowiedziała. Star-Lord stara się uzmysłowić kobiecie, że Badoon do kłamcy i barbarzyńcy, przez co to co usłyszała zapewne było kolejną bujdą. Peter prosi kobietę, aby o tym nie rozmyślała i cieszyła się tym ile istnień ocaliła. Angela dodaje, że niestety nie udało im się znaleźć Thanosa. Wtedy jeden z Badoon informuje, że Szalony Tytan jest na Ziemi. Quill słysząc to, informuje rudowłosą, że jak widać, ta rasa kosmitów nie ma o niczym pojęcia, ponieważ oni sami wiedzieliby o czymś takim.

Guardians zabierają niewolników i odlatują z planety.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.