Avalon » Serie komiksowe » Young Avengers vol. 2 » Young Avengers vol. 2 #14

Young Avengers vol. 2 #14

Postacie
Zapowiedź

• Spotkanie w klubie z nocnym z ciągiem przeplatających się historii skupiających się na poszczególnych członkach obsady.
• Każda sekcja ilustrowana przez innego artystę, którego bardzo lubimy.
• Rezolucja pierwszego sezonu - połowa przed Nowym Rokiem, połowa po.

Streszczenie

22:21, 31 grudnia 2013. Kate przygotowuje się na imprezę, a gdy jest już gotowa, idzie do czekającej na nią Americi. Po chwili przechodzą przez portal i trafiają na trwającą już imprezę nastoletnich superbohaterów.

23:45. Billy stwierdza, że czuje w soku alkohol, ale Teddy zapewnia go, że to niemożliwe. Gdy kończą pić, chłopak idzie po kolejne drinki. Przy stoliku spotyka Davida, który chciałby z nim porozmawiać. Billy jest na niego zły, gdyż Teddy powiedział mu o ich pocałunku. David przeprasza i prosi, by troszczył się o swego chłopaka, po czym odchodzi. Billy zaczyna się na głos zastanawiać, czy jednak nie byłoby Teddy'emu lepiej z Prodigym. Stojąca niedaleko America mówi mu, by przestał narzekać, nigdy nie będzie kimś innym - wystarczy, że jest Billym Kaplanem, a to coś znaczy. Chłopak wraca do Teddy'ego i zaczynają tańczyć. Wiccan stwierdza, że nigdy nie mógłby go sobie wymarzyć, stworzenie takiej miłości byłoby niemożliwe.

23:50. Santo prosi Americę do tańca, ale dziewczyna odmawia. Patrzy na Billy'ego i przypomina sobie swoje dzieciństwo. 

Dziesięć lat wcześniej. Mała Ameerica biega w szacie Demiurga i udaje go. Inne dzieci zatrzymują ją i każą spojrzeć, na niebo, gdzie pojawia się kolejna dziura. Do dziewczynki podchodzą dwie kobiety, które chcą z nią porozmawiać. Informują ją o tym, że jej rodzice uratowali ich wymiar i są im naprawdę wdzięczni. Gdy America pyta, gdzie ich znajdzie, kobiety odpierają, że jest im naprawdę przykro. Dziewczynka zaczyna uciekać i wpada do jednej z dziur, która przenosi ją do innego wymiaru.

Teraz. America spogląda ponownie na Billy'ego. To on był jej wzorem przez te wszystkie lata, kimś kto znaczył dla niej wszystko. Teraz już wie, że jest idiotą, tak jak my wszyscy.

23:57. Kate rozmawia z Transonic i Kid Gladiatorem, którzy odchodzą, gdy widzą zbliżającego się Noh-Varra. Chłopak życzy jej szczęśliwego nowego roku i pyta czy bawiła się dobrze na swych urodzinach. Dziewczyna jest zła i mówi mu, że starcił przywilej rozmowy z nią na tak błahe tematy. Chłopak stwierdza, że nie chciał jej rozzłościć. Kate odpiera, że tylko ją rozczarował. Teraz ma nadzieję, że o nim zapomni i radzi mu to samo. Gdy odchodzi, odwraca się do niego jeszcze raz i stwierdza, że miał przy sobie dziewczynę swych marzeń, ale nawet jej nie dostrzegł. 

Nagle ktoś energicznie chwyta Kate za rękę i okazuje się, że to Tommy. Dziewczyna jest zaskoczona jego widokiem i zaczyna pytać, jakim cudem się tu znalazł. Po chwili przestaje ją to jednak obchodzić i zaczynają tańczyć. Gdy wybija północ, całują się.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Young Avengers vol. 2 #14 Young Avengers vol. 2 #14 Young Avengers vol. 2 #14 Young Avengers vol. 2 #14 Young Avengers vol. 2 #14

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.