Avalon » Serie komiksowe » Young Avengers vol. 2 » Young Avengers vol. 2 #12

Young Avengers vol. 2 #12

Young Avengers vol. 2 #12

"Young Avengers" Part 1

Postacie
Zapowiedź

• Young Avengers vs. "Young Avengers". Stawka? A co oferujecie?
• Plan Lokiego wychodzi na ostatnią prostą. Szczęki jego kumpli znajdą się na ziemi i pozostaną tam do końca numeru.
• Nowa oferta złożona Noh-Varrowi może spowodować, że ktoś przeszyje go strzałą. To nie jedyne romantyczne problemy. Wygląda na to, że całowanie może doprowadzić do wymarcia planety...

Streszczenie

Central Park, Nowy Jork. Tuż przed wielkim portalem, Billy i Kate spotykają się z rodzicami chłopaka. Dorośli starają się ponownie przekonać młodzież by się poddali. Chłopak jest zawiedziony, gdyż myślał, że w momencie gdy Matka kontroluje tak wiele umysłów, będzie mógł pomóc Kaplanom odzyskać świadomość. Niestety, tak się nie stało i informuje zgromadzonych nastoletnich bohaterów, by przygotowali się do walki.

Tymczasem, Noh-Varr otrzymuje kolejne zdjęcie od Oubliette, które ukrywa przed zbliżającą się Kate. Razem siadają na dachu jego pojazdu i tuż przed bitwą słuchają muzyki z jego telefonu.

Loki tłumaczy Wiccanow, co ma robić i jakie zagrożenia ich czekają, gdy coś pójdzie nie tak. Gdy chłopak odchodzi America mówi bogowi kłamstw, że mógł nie okłamywać Billy'ego. Loki nie ma pojęcia o czym dziewczyna mówi. Chavez tłumaczy, że wbrew temu co ostatnio mówił, gdyby Wiccan się zabił, wszystko wróciłoby do normy. Loki nie może jednak pozwolić, by chłopak zginął.

W tym samym czasie, Matka wypuszcza ze swego wymiaru kilkadziesiąt złych postaci z innych wymiarów. Tylko młodzi bohaterowie wezwani przez Davida widzą tą inwazję i atakują przeciwników.

America Chavez tworzy nowy portal i razem z Young Avengers przenosi się do wymiaru Matki. Billy rzuca zaklęcie, które pozwala mu otrzymać moc Demiurga. Matka zachwyca się jego potęgą i atakuje swą mocą. Razem unoszą się ponad resztą walczących. 

Loki zaczyna uciekać przed podążającą za nim Leah. Po chwili orientuje się, kim tak naprawdę jest ta kobiet - jego sumieniem i zaginioną mocą.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Young Avengers vol. 2 #12 Young Avengers vol. 2 #12 Young Avengers vol. 2 #12 Young Avengers vol. 2 #12 Young Avengers vol. 2 #12 Young Avengers vol. 2 #12 Young Avengers vol. 2 #12

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.