Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6

Postacie
Zapowiedź

• Angela przybywa po Guardians of the Galaxy!
• Pierwsza runda: Gamora vs. Angela. Stawka: cały wszechświat.

Streszczenie

Watcher ogląda starcie Gamory i Angeli. Nie może uwierzyć w istnienie tej drugiej, ponieważ nie powinno jej tu być. 

Thanos mówi Quillowi, że Ziemia już czeka na zagładę. Salony Tytan widział co się stało. Jak Ziemia zrobiła wyrwę w czasoprzestrzeni. [Mowa o "Age of Ultron" – dop. Undercik] Osoba za to odpowiedzialna wyrządziła większe krzywdy niż on sam. Thanos stwierdza, że mieszkańców tej planety trzeba zacząć kontrolować, za nim zniszczą wszechświat. Kosmita pyta, czy Quill chce oglądać ostatnie dni Ziemi, czy może dołączy do nich w ich ostatnim milczącym krzyku. Peter każe kosmicie usiąść na tron. Thanos rzuca się na Star-Lorda, a ten strzela do niego ze swojej broni.

Angela dalej walczy z Gamorą. Kiedy Strażniczka jest już prawie pokonana, do gry wkraczają Stark, Rocket i Groot. Ten ostatni dość szybko zostaje pokonany. Tymczasem Gamora podnosi się z ziemi, a wszystko ogląda Watcher. Do starcia dołącza także Drax, który powala Angele. Ta jednak szybko wstaje i się odwdzięcza. W końcu Tony strzela do niej ze swojej broni. To tylko denerwuje kobietę. Na szczęście nagle z jej środka wychodzi jakieś światło, po czym Angela opada nieprzytomna na ziemie.  Pojawia się Quill. Jak się okazuje, to on znokautował przeciwniczkę. Guardians zaczynają się zastanawiać z kim mają do czynienia.  Do rozmowy włącza się Uatu, który mówi, że nieznajoma to Angela, ale to wszystko co może im powiedzieć. Jednak pytaniem nie powinno być kim jest kobieta, ale skąd się wzięła. Drużyna stwierdza, że mają wielki problem, skoro pojawił się Watcher.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.