Avalon » Serie komiksowe » Superior Spider-Man » Superior Spider-Man #8

Superior Spider-Man #8

Superior Spider-Man #8

"Troubled Mind" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Peter Parker przedstawia swój punkt widzenia.
• Gdy złoczyńca zachowuje się jak bohater, a bohater jak złoczyńca, jedna osoba musi zadecydować kiedy następi koniec.
• By ocalić życie jednemu z przeciwników Spider-Mana, Parker musi walczyć o odzyskanie swojego ciała, umysłu oraz przeznaczenia.

Streszczenie

Klinika H.E.A.R.T. Hełm zbudowany przez Octaviusa sprawuje się bardzo dobrze. Mógłby zdziałać jeszcze więcej, gdyby obsłużył go sam Otto.

Avengers Tower. Spider-Man walczy z Avengers. W końcu zostaje ogłuszony przez Rogersa.

Brooklyn. Carlie Cooper jest pewna, że ktoś inny włada ciałem Spider-mana. Problemem jest udowodnienie tego. Postanawia skontaktować się z tajemniczym mężczyzną, aby ten pomógł jej rozwiązać problem.

Avengers przeprowadzają badania nad ciałem Ścianołaza. Captain America po zobaczeniu wyników, potwierdza, że Peter to Peter, jednak zwalnia go z drużyny. Black Widow myśli, że wie co się stało. Śmierć Silver Sable go zmieniła, co spowodowało, że bohater przekroczył granicę. Natasha oferuje pomoc w postaci rozmowy, gdyby Spider-Man jej potrzebował. Duch Petera nie może uwierzyć w to co obserwuje i rysuje ręką Potta obrazek, który ma uzmysłowić Romanoff prawdę. Ta jednak uznaje to za zwykły bohomaz i wręcza Ścianołazowi wyniki badań.

Spider-Man nie może uwierzyć, że jego tajemnica nie wyszła na jaw. Po chwili dociera do Horizon Labs, gdzie sprawdza skan swojego mózgu, po chwili stwierdzając, że potrzebuje lepszej wersji. Udaje się więc do kliniki H.E.A.R.T., aby odzyskać skradzione urządzenie. Kiedy dowiaduje się, że ma ono uratować życie dziewczynki, puszcza kit, że dokładnie przestudiował wynalazki swojego nemezis i jest w stanie pomóc. Potto przeprowadza więc operacje wraz z Eliasem. Po zabiegu Spider-Man akceptuje klinikę Cardiaca. Za zasługi może pożyczyć skaner mózgu. Po chwili Superior udaje się do dziewczynki, która chce mu podziękować.

W swoim laboratorium Otto zaczyna poszukiwać jaźni Petera. W końcu ją odnajduje i oznajmia, że nadszedł czas aby zakończyć ten problem.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Superior Spider-Man #8 Superior Spider-Man #8 Superior Spider-Man #8 Superior Spider-Man #8 Superior Spider-Man #8 Superior Spider-Man #8 Superior Spider-Man #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.