Avalon » Serie komiksowe » Iron Man vol. 5 » Iron Man vol. 5 #8

Iron Man vol. 5 #8

Iron Man vol. 5 #8

"Godkiller" Part 3

Postacie
Zapowiedź

• Tony Stark, mordeca boga - winnym!
• Na jaką karę zostanie skazany?
• Zaskakujące konsekwencje roli Tony'ego w AvX!

Streszczenie

W tym samym czasie, gdy Tony unika kolejnych głazów rzucanych w niego przez Death's Head na Arenie Voldi, 451 dociera do miejsca, w którym znajduje się zbroja Iron Mana. Kontaktuje się z P.E.P.P.E.R. i przekazuje jej wiadomość od Starka, by jak najszybciej do niego dotarła. Udaje jej się pojawić na arenie w samą porę i ogłuszyć łowcę głów. Tony zakłada zbroję i ucieka, a Najwyższy Sędzia Voldi ogłasza go winnym i rozkazuje go zabić.

Stark opuszcza statek Voldi i dociera do swojej zbrojowni, a następnie wykorzystując zdobytą broń pozbywa się podążających za nim robotów.

Tymczasem księżniczka Veritina ogląda nagranie z walki Starka i stwierdza, że niepotrzebnie go wtedy wypraszała z jej pałacu. Gdy tak rozmyśla, dostrzega zbliżających się Celestiali, którzy zaczynają niszczyć ich statek. Jednocześnie Najwyższy Sędzia i jej pomocnik orientują się, że Serce Voldi zostało skradzione.

Niespodziewanie, kolejne podążające za Iron Manem roboty przestają się poruszać. Zdziwiony Tony otrzymuje wiadomość od 451, w której ten informuje, że ukradł Serce Voldi, a ich rasa została wymordowana. Jednocześnie przeprasza Starka, że go wykorzystał. Posiadając Serce może jednak zrobić więcej dobrego niż stało się złego. Iron Man obiecuje, że dorwie go i sprawi, że ten zapłaci za swoje czyny.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Iron Man vol. 5 #8 Iron Man vol. 5 #8 Iron Man vol. 5 #8 Iron Man vol. 5 #8 Iron Man vol. 5 #8 Iron Man vol. 5 #8 Iron Man vol. 5 #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.