Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #9

All-New X-Men #9

Postacie
Zapowiedź

• Oryginalna piątka X-Manów dostaje nowe kostiumy!
• Powrót głównego rysownika serii - Stuarta Immonena.
• Mystique robi swój wielki ruch.

Streszczenie

Sala ćwiczeń. Młodzi X-Men trenują pod okiem Kitty. Nie idzie im zbyt dobrze - zostają pokonani przez Sentinele. Pryde strofuje Jean, aby nie zaglądała do jej głowy bez pozwolenia, dodaje również, że zespół musi wybrać lidera.

Jean wyczytuje z myśli Cyclopsa imię Mystique. Chce dowiedzieć się kim ona jest. Młoda mutantka jest wyraźnie zazdrosna. Scott, wściekły na Jean, że czyta jego myśli, wychodzi z sali ćwiczeń.

Więzienie Raft. Mystique, jako Maria Hill, i Sabretooth, jej wiezień, dostają się do ośrodka. Creed robi za dywersję, a Raven uwalnia Lady Mastermind. Chce z jej pomocą bardzo się wzbogacić.

Szkoła im. Jean Grey. Angel zarzuca starszemu Beastowi kłamstwo, nie widzi bowiem zagłady mutantów spowodowanej przez Cyclopsa. Hank broni się. Tłumaczy, że Scott nawołuje garstkę mutantów do walki z ludźmi pozostawiając X-Men wybór - albo się do niego przyłączą i zaczną walczyć z ludźmi, albo będą walczyć z Summersem. Beastowi nie odpowiada żadna z tych opcji. Nie chce denerwować siedmio-miliardowej populacji - a tak się dzieje, gdy Cyclops wypowiada się w mediach. Nagle Beast przerywa wypowiedź.

Na trawniku przed szkołą pojawiają się Cyclops, Magik, Magneto i Frost. Scott zwołuje chętnych mutantów do przyłączenia się do niego.

Autor: redevil

Galeria numeru

All-New X-Men #9 All-New X-Men #9 All-New X-Men #9 All-New X-Men #9 All-New X-Men #9 All-New X-Men #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.