Avalon » Serie komiksowe » Hawkeye vol. 4 » Hawkeye vol. 4 #8

Hawkeye vol. 4 #8

Hawkeye vol. 4 #8

"My Bad Penny"

Postacie
Zapowiedź

• Walentynki z Hawkeye'em? To może być... dziwne.

Streszczenie

Gdy Clint otwiera drzwi siedziby Avengers w jego ramiona rzuca się rudowłosa dziewczyna, która całuje go i prosi ponownie o pomoc. Barton orientuje się, że przyglądają im się Black Widow, jego była żona Mockingbird i Spider-Woman. Dziewczyna informuje, że ściga ją mafia i prawdopodobnie kogoś zabiła. Natasha stwierdza, że to sprawa policji, a nie Avengers. Clint uspokaja wszystkich i mówi, że sam się wszystkim zajmie, po czym wychodzi razem z dziewczyną.

Kiedy oboje są już w mieszkaniu Clinta, mówi jej, że ostatnio o niej myślał – ktoś przysłał mu komiksy, których bohaterka wygląda zupełnie jak ona. Dziewczyna stwierdza, że to ona mu je wysłała. Mówi mu też, że zabiła byłego męża, ale działała w samoobronie. Nie chciała jednak iść na policję, bo nie załatwiliby sprawy jak należy.

Później. Kate podwozi ich do klubu należącego do ścigającej ich mafii. Mimo prośby Clinta nie ma zamiaru na nich poczekać i odjeżdża. Clint wdziera się do lokalu i powala kolejnych zbirów. Tymczasem rudowłosa wchodzi do jednego z pokoi, w którym znajduje szukany przez nią sejf. Gdy do niego podchodzi, orientuje się, że w pokoju jest również boss mafii, ubrany na biało starzec, który celuje do niej ze swej broni. Mężczyzna grozi jej śmiercią. Ona jednak nie jest tego taka pewna – bez niej nie otworzy sejfu. Starzec pluje na nią i jej grozi. Wtedy jednak powala go Clint. Gdy razem z dziewczyną wychodzi z pokoju, w lokalu są już policjanci. Zatrzymują go, mimo jego zapewnień iż należy do Avengers, ale rudowłosej dziewczynie udaje się uciec.

Później. Clint zostaje wypuszczony z więzienia. W jego mieszkaniu czeka już na niego dziewczyna, która jest wściekła, że czytał przysłane mu komiksy. Clint nie przejmuje się tym zbytnio, bardziej boi się o utratę członkostwa w Avengers. Dziewczyna nie daje mu jednak spokoju. Informuje, że były one ułożone w odpowiednim porządku, który dawał kod do otworzenia sejfu. Bez niego ma tylko trzy próby, by nie zniszczyć zawartości znajdującej się w sejfie, a nastąpi to po wpisaniu złej kombinacji. Clint stwierdza, że gdyby Avengers nie byli na niego wkurzeni po ostatniej nocy, mógłby ich poprosić o pomoc. Dziewczyna nie ma zamiaru go słuchać i wychodzi.

Tymczasem złoczyńcy, którym w ostatnim czasie zaszkodził Clint Barton, spotykają się, by ostatecznie rozwiązać problem, jaki on stwarza. Część z nich nie jest jednak przekonana, czy są w stanie zabić Hawkeye'a, nie tworząc przy tym zbyt dużego zamieszania i nie ściągając na siebie całej uwagi. Decyzja jednak zapada: Clint Barton musi umrzeć.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Hawkeye vol. 4 #8 Hawkeye vol. 4 #8 Hawkeye vol. 4 #8 Hawkeye vol. 4 #8 Hawkeye vol. 4 #8 Hawkeye vol. 4 #8 Hawkeye vol. 4 #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.