Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Force » Uncanny X-Force #35

Uncanny X-Force #35

Uncanny X-Force #35

"Rainbows, Puppy Dogs & Sunshine"

Postacie
Zapowiedź

• Ostatni numer!
• Run Ricka Remendera dobiega końca jak i jeden z najbardziej szokujących momentów w historii X-Force.
• Co stanie się z tymi, którzy przeżyją?

Streszczenie

Japonia. Wolverine stoi nad grobem swojego syna. Nadal zastanawia się, jakim człowiekiem byłby Daken, gdyby miał szansę go wychować.

Betsy odwiedza swojego brata w Otherworld. Informuje go o rozpadzie X-Force. Przyznaje mu także rację na temat Fantomexa. Jego wcześniejsze działania były słuszne. Pocieszając ją Brian wyjaśnia jej, że Weapon XIII posiadał 3 mózgi, a jeden z nich był zaprogramowany jako łowca mutantów. Należy mu się respekt, że słysząc tyle głosów w swojej głowie potrafił funkcjonować. Psylocke prosi jeszcze brata o przechowania schwytanego Shadow Kinga oraz zbroi Apocalypse'a.

Evan siedzi w swoim pokoju w szkole i czyta książkę. Przez okno wchodzi do niego Deadpool. Zaczynają rozmawiać o podobieństwie chłopaka do prawdziwego Apocalypse'a. Wade zapewnia go, że jest zupełnie inna osobą. Każdy ma potencjał, by stać się złym, ale Genesis zwalcza to ze wszystkich sił, tak jak nauczył go tego Fantomex. Mimo, że jego dzieciństwo było kłamstwem, powinien być za nie wujkowi Clusterowi wdzięczny. Zapewnia chłopaka o swojej przyjaźni i chęci pomocy w przyszłości. Wychodząc Deadpool zabiera książkę Evana o medytacji. Więcej pożytecznych rzeczy dowie się ze świerszczyków, które zostawia w zamian.

Psylocke wraca do swojego mieszkania. Czeka tam Wolverine. Muszą załatwić jeszcze jeden problem związany z X-Force. Razem lecą do placówki White Sky, gdzie jest już Deadpool. W drodze kobieta chce się dowiedzieć, co takiego w zaufaniu przyszły Logan przekazał swojej młodszej wersji. W retrospekcji widzimy, jak Logan zwierza się, że nie był w stanie zabić swojego syna i z tego powodu zginęli wszyscy uczniowie szkoły. Wie, że Wolverine zrobi to, co jest konieczne.

Kiedy docierają na miejsce kończy się właśnie proces klonowania. E.V.A. odnalazła wszystkie 3 mózgi Fantomexa w dobrym stanie, więc właśnie kończą dla niego nowe ciało. Ku zaskoczeniu wszystkich z kapsuły wychodzą 3 postacie: Fantomex, jego żeńska wersja, oraz czarny Fantomex, który od razu zaczyna wymachiwać bronią. Ostatecznie teleportuje się w nieznane miejsce. Widać komputer nie zrozumiał, jak 3 mózgi mogą znajdować się w jednym ciele.

Po powitaniach Jean-Philipe zabiera swoją "siostrę" oraz Psylocke. Razem lecą do samotnego domku w górach. Tam czeka na niego matka, która wita wszystkich. Jest ona bardzo szczęśliwa, że w końcu poznaje dziewczynę swojego syna. Betsy i Fantomex zostają jeszcze chwilę sami przed domem, gdzie namiętnie się całują.

Autor: Spell

Galeria numeru

Uncanny X-Force #35 Uncanny X-Force #35 Uncanny X-Force #35 Uncanny X-Force #35 Uncanny X-Force #35 Uncanny X-Force #35 Uncanny X-Force #35 Uncanny X-Force #35

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.