Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 4 » Incredible Hulk vol. 4 #9

Incredible Hulk vol. 4 #9

Incredible Hulk vol. 4 #9

"Stay Angry!" Part 2

Postacie
  • * Hulk
  • * niebieskoskóra pani doktor
    * Atlantydzi i ch bojowy zwierzyniec
Zapowiedź

• Hulk kontynuje przebywanie w Stanie Gniewu.
• Walczy na dnie morskim i w kosmosie.
• Potwory! Rosyjscy super-żołnierze! Najbardziej rozgniewany Hulk w historii!

Cytat

Hulk podczas walki: "Life was so much easier when I just smahed tanks and beat Abomination fo a living."

Streszczenie

Podwodne miasto. Jego niebieskoskórzy mieszkańcy odkrywają ze zgrozą, iż plony wodorostów wymarły. Jak dodają, ktoś zabrał magiczny kamień, który umożliwiał ich wzrost.

Hulk dochodzi do siebie. Zastanawia się, w co tym razem wpakował go Banner. Po krótkiej rozmowie z kobietą okazuje się, że jest w niezależnym od Namora mieście zbudowanym na ruinach Atlantydy. Dodatkowo okazuje się, że kobieta tuż przed przemianą skończyła operację. Zaszyła mu coś w klatce piersiowej. Zanim zielony olbrzym dowiaduje się co to było, zostaje zaatakowany.

Wściekli Atlantydzi próbują zabić Hulka. Rozumują logicznie, że przedmiot im tak ważny ukradł ktoś spoza ich grona. Domyślają się, że pani doktor mu pomogła i próbują dostać i ją. Hulk szybko odpiera atak. Zaczyna też świecić, jak tłumaczy mu Atlantydka, Banner zabrał ostatni magiczny kamień, który zasilał wzrost plonów i kazał go sobie wszczepić. Wodorosty są jednym ze składników czarnej breji. Substancji, która po zażyciu wywołuje agresję, daje zwiekszoną siłę i czyni podejrzliwym do każdego obcego.

Niebieskoskórzy mieszkańcy miasta zażywają breję i zbierając wszelkie siły jakie posiadają i ruszają na Zielonego. Zaczynają wygrywać. Hulk bliski utraty przytomności widzi, pływająca obok niego, czarną breję. Wypiją ją i dzięki tej porcji wściekłości pokonuje zastępy wroga.

Później. Hulk i pani doktor wypływają na brzeg. Leży tam teczka, która ewidentnie czeka na Atlantydkę. Wściekły Hulk domyśla się, że wszystko to ukartował Banner. Chce zmusić kobietę do wyjawienia mu prawdy, ale ta okazuje się być syreną. Zaczyna śpiewać i Hulk pada nieprzytomny.

Wściekły Hulk odzyskuje przytomność, by ze zdziwieniem stwierdzić, iż dryfuje w przestrzeni kosmicznej.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 4 #9 Incredible Hulk vol. 4 #9 Incredible Hulk vol. 4 #9 Incredible Hulk vol. 4 #9 Incredible Hulk vol. 4 #9 Incredible Hulk vol. 4 #9 Incredible Hulk vol. 4 #9 Incredible Hulk vol. 4 #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.