Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 4 » Incredible Hulk vol. 4 #10

Incredible Hulk vol. 4 #10

Incredible Hulk vol. 4 #10

"Stay Angry!" Part 3 "Neverlab"

Postacie
Zapowiedź

• Hulk kontynuje przebywanie w Stanie Gniewu.
• Walczy na dnie morskim i w kosmosie.
• Potwory! Rosyjscy super-żołnierze! Najbardziej rozgniewany Hulk w historii!

Streszczenie

Hulk odzyskuje świadomość w kosmicznej próżni. Chwilę później uderza w stację kosmiczną i dostaje się do jej wnętrza. Jest to przedziwne miejsce. Zbudowane przez Rosjan w czasie zimnej wojny jako sekretna broń, niewidzialna dla ludzi dzięki systemom maskowania ukradzionym Skrullom, jest teraz domem kilku młodych chłopców i cybernetycznych niedźwiedzi (sic!). Potomkom pracowników stacji, uczonym, żołnierzom, którzy mieli zaatakować imperialistów, a którzy skończyli na zabijaniu się nawzajem, kiedy ZSSR upadło i nikt z Ziemi nie dawał żadnych rozkazów.

Z opowiadań chłopców wynika, iż oprócz nich przeżyła jeszcze jedna osoba. Nazywany ojcem, najdzikszy z stworzonych na stacji super żołnierzy. Mężczyzna kontrolujący kapsułę ratunkową i wciąż czekający na rozkaz ataku na USA.

Słysząc o kapsule Hulk rusza stawić czoła niedźwiedziom i super żołnierzowi. Po krótkiej, acz zażartej walce zielony gigant triumfuje.

Wyswobodzeni chłopcy przejmują kontrolę nad stacją i ruszają zwiedzać kosmos.

Hulk wraca w promie na Ziemię. Ma jednak problem ze sterowaniem maszyną dlatego pozwala sobie na uspokojenie i zmienienie się w Bannera. W myślach cieszy się, iż Bruce nic nie osiągnął tym razem. Nie zauważa, iż na statku znajduje się fragment pokrywającego stację techno-organicznego lasu stworzonego, by zasiedlić każdy możliwy pozaziemski teren.

Później. Hulk przejmuje kontrolę nad ciałem, które dzieli z Bannerem. Tuż przed sobą widzi, celującego do niego z broni, Kravena Łowcę.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 4 #10 Incredible Hulk vol. 4 #10 Incredible Hulk vol. 4 #10 Incredible Hulk vol. 4 #10 Incredible Hulk vol. 4 #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.