Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Ultimates » Ultimate Comics Ultimates #9

Ultimate Comics Ultimates #9

Ultimate Comics Ultimates #9

"Two cities. Two worlds." Part 3

Postacie
Zapowiedź

• S.H.I.E.L.D. zostało przejęte, jednak w jakim położeniu stawia to The Ultimates?
• Gdy narody upadają czy następne będą Stany Zjednoczone?

Streszczenie

Tian. Nad miastem toczy się bitwa miedzy The People, a Children of Tomorrow. Nick i towarzyszący mu Ultimates, jeżeli chcą przeżyć ten dzień, muszą jak najszybciej się stamtąd ewakuować.

Triskelion. Agent Flumm zgodnie z rozkazem prezydenta przejmuje władzę w S.H.I.E.L.D. Jest zadowolony, że wszystko idzie zgodnie z planem i do tej pory udało się obezwładnić Spider-Woman i Captian Britain. Jego spokój burzy jednak fakt, że dowództwo straciło właśnie kontakt z agentami odpowiedzialnymi za pojmanie Thora i Iron Mana.

Stark Tower. Thor i Tony są lekko zdezorientowani. Udaje im się jednak poradzić sobie z agentami. Jeden z nich wyjaśnia, że działali na zlecenie prezydenta. Wspomina też o odbywającym się w tym samym czasie ataku USA na The City. Tony jest w szoku, szybko jednak otrząsa się i planuje następne kroki. Jednocześnie Thor zauważa, że Tony krwawi.

Obrzeża Tian. Nick i Ultimates przyglądają się z oddali toczącej się w Tian bitwie. Zauważają, że The People przegrywają. Ich największą uwagę przyciąga jednak Zorn, który unosi się w powietrzu i nie angażuje się w walkę. Po chwili ściąga swą maskę, by pochłonąć wszystko, co znajduje się w promieniu kilku kilometrów.

Waszyngton. Słowa prezydenta budzą silne i mieszane uczucia wśród kongresmenów. Stara się on jednak uspokoić tych, którzy wątpią w jego plan.

The City. Szkody po ataku Stanów: 12% miasta zrujnowane, w tym wiekszosć budynkow ze sztucznymi płodami. Maker ma jednak plan.

Waszyngton. Na sali obrad pojawia się przeteleportowany jeden z Children of Tomorrow. W swych rękach trzyma dar od Makera, który zaczyna rozkładać się na czynniki pierwsze. Działanie to wyzwala olbrzymią energię, która zmiata Waszyngton i okolice z powierzchni Ziemi.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Ultimate Comics Ultimates #9 Ultimate Comics Ultimates #9 Ultimate Comics Ultimates #9 Ultimate Comics Ultimates #9 Ultimate Comics Ultimates #9 Ultimate Comics Ultimates #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.