Avalon » Serie komiksowe » New Avengers vol. 2 » New Avengers vol. 2 #23

New Avengers vol. 2 #23

Postacie
Zapowiedź

• Szokujące zakończenie sagi Dark Avengers!
• Czy jeden z Dark Avengers dołączy do New Avengers?
• I czy będzie zgon??

Streszczenie

Miesiąc temu, Savage Land. Osborn tłumaczy Skaarowi, że zbiera on specjalną drużynę, która ma strzec porządku na świecie i że chce, by syn Hulka do niej należał. Ten jednak odpiera, że musi się nad tym zastanowić i każe Normanowi wrócić następnego dnia. Gdy łotr odlatuje, Skaar wyciąga telefon satelitarny i kontaktuje się z Captainem Americą, chcąc wiedzieć, co powinien z tym fantem zrobić.

Teraz. Skaar szybko rozprawia się z drużyną Osborna, po czym każe przygodnie spotkanemu agentowi AIM zaprowadzić się do Captaina. Uwolniony, Steve oznajmia, że muszą się skontaktować z New Avengers i z Victorią Hand, która jest w niebezpieczeństwie.

Tymczasem Dark Avengers zbierają się po walce ze Skaarem, a Ai Apaec, zdenerwowany, wraca do swej oryginalnej postaci. Nagle zauważają właśnie przybyłych New Avengers, do których przyłączył się Thing. Podczas, gdy Wolverine znika w jednym z korytarzy, Doctor Strange oplata Covington Szkarłatnymi Więzami Cyttoraka i ciska nią w Gorgona, a Spider-Man i Daredevil rzucają się na pajęcze bóstwo. Tymczasem Ms. Marvel ściera się z noszącą jej stary kostium Superią, a Mockingbird szarżuje na swojego szwagra Trickshota, w biegu odbijając jego strzały i nokautując go jednym ciosem. Widząc posiłki w postaci agentów AIM, Thing powala ich sonicznym klaśnięciem. Tymczasem Gorgon staje naprzeciw Iron Fista, uważając go jedynie za przeszkodę na drodze do Wolverine'a. Danny okazuje się jednak godnym przeciwnikiem, a co ważniejsze, odwraca uwagę wojownika ninja na wystarczająco długo, by ten został znokautowany przez Daredevila. Ostatni ze złych Avengers, Ai Apaec, nadal sprawia problemy Spider-Manowi, powala go jednak celnie rzucona tarcza Kapitana Ameryki, którego, wraz ze Skaarem, sprowadził Wolverine. Cap gratuluje pilotującej Qiunjet Victorii Hand dobrze wykonanej roboty, ogłasza, że poślą schwytanych Dark Avengers do Raft, po czym ze zdziwieniem pyta, gdzie jest Luke Cage.

Ten nadal znajduje się w Nowym Jorku, a dokładniej – przed starym biurem Jess z czasów, gdy nadal prowadziła ona agencję detektywistyczną Alias. Nie znajduje tam jednak swojej żony, jedynie zdjęcie jej, siebie i Danny'ego, jeszcze z czasów Jewel i Power Mana.

Autor: S_O

Galeria numeru

New Avengers vol. 2 #23 New Avengers vol. 2 #23 New Avengers vol. 2 #23 New Avengers vol. 2 #23 New Avengers vol. 2 #23 New Avengers vol. 2 #23 New Avengers vol. 2 #23

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.