Avalon » Serie komiksowe » Captain America vol. 6 » Captain America vol. 6 #7

Captain America vol. 6 #7

Captain America vol. 6 #7

"Powerless" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Cap poszukuje wiary, podczas gdy nowa Hydra szykuje się do ataku!

Streszczenie

Podczas apelu w więzieniu Piledriver przekazuje Codename: Bravo informację o porażce Captaina w starciu z Serpent Squad. Richard jest bardzo zadowolony z tych nowin i ma nadzieję, że jego rozmówca nie będzie miał mu za złe. Następnie wali zaskoczonego mężczyznę w szczękę. Strażnik wzywa posiłki i po chwili Bravo jest zakuty w kajdanki. Zostaje skazany na 30 dni w izolatce. Richard jest wyraźnie z tego zadowolony.

Beast bada Steve'a, który ponownie odzyskał moc. Hawkeye opowiada jak to wszystko wyglądało z jego punku widzenia. Hank przeprowadzi jeszcze kilka badań i porówna swoje wyniki z badaniami Iron Mana. Na razie badania krwi wyglądają normalnie. Steve bardziej martwi się o pochodzenie Madbomby. Zaczyna przeglądać materiały dotyczące pierwszego takiego urządzenia. Przekazuje Sharon i Clintowi swoją wiedzę. Zniszczył oryginalną bombę wiele lat temu, ale ktoś musiał odnaleźć jej plany i przebudował ją. Wątpi, aby Serpent Squad mógł sam tego dokonać. Stoi za nimi ktoś potężniejszy. Muszą złapać tych przestępców, aby wycisnąć z nich, dla kogo pracują.

Podczas gdy Hawkeye i Falcon przeszukują miasto, Rogers ćwiczy na sali. Cap chciałby do nich dołączyć. Niestety nie wiedzą, kiedy znów może stracić swoje moce. Captain martwi się, że jego problem może leżeć w jego psychice. Jego mózg w jakiś sposób wyłącza super serum. Wszystko przez to, że traci wiarę i siłę. Sharon stara się go pocieszyć. Nagle Falcon zgłasza im kolejne zamieszki.

Latający bohater stara się uratować policjanta, ale sam zostaje złapany przez tłum. Na szczęście po krótkiej walce udaje mu się wzlecieć do góry. Steve i Sharon lecą mu już z pomocą. Według Steve'a zamieszki nie są głównym celem ich przeciwników. To tylko dla odwrócenia uwagi. Oni zawsze szukają forsy.

Serpent Squat właśnie próbuje obrabować bank. Wzięli wszystkich tam obecnych na zakładników. Cobra wpada do gabinetu dyrektora i wywleka go do głównego holu. Żąda, aby otworzył sejf, ale on uruchomi małą Madbombę, która uczyni wariatów ze wszystkich jego klientów. Nagle tarcza wytrąca urządzenie z reki złoczyńcy. Captain i Agent 13 są gotowi do walki.

Autor: Spell

Galeria numeru

Captain America vol. 6 #7 Captain America vol. 6 #7 Captain America vol. 6 #7 Captain America vol. 6 #7 Captain America vol. 6 #7 Captain America vol. 6 #7 Captain America vol. 6 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.