Avalon » Serie komiksowe » Daredevil vol. 3 » Daredevil vol. 3 #8

Daredevil vol. 3 #8

Daredevil vol. 3 #8

"The Devil and the Details" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Spider-Man i Daredevil w drużynie, część druga.
• Ciąg dalszy historii z Amazing Spider-Man #677. Kolejny wielki trójkąt miłosny trwa nadal.

Cytat

Spider-Man: "I think this is my super villain origin."

Streszczenie

Kontynuacja historii z Amazing Spider-Man #677.

Cmentarz. Foggy przychodzi ze swoimi klientami i pokazuje zaświadczenie z sądu, które pozwala im na zbadanie co się stało z ciałami ich bliskich. 

Daredevil i Spider-Man leżą w zawalonym kanale. Pająk ma problem z elektrycznością, ponieważ wpadł w okolice popsutych kabli. Temu wszystkiemu przygląda się Black Cat. Matt po chwili się uwalnia, rozwala transformator i łapie Felicie. Hardy oznajmia, że nie chciała zabić Ścianołaza. Za to zranienie było dla niej dobrą opcją, po tym jak ten wysłał policje, kiedy kobieta nie chciała się z nim przespać. Parker od razu temu zaprzecza. Trójka wyjaśnia wszelkie nieporozumienia i wyrusza na poszukiwanie odpowiedzialnych za całe zmieszanie.

Bohaterowie docierają do mieszkania naukowca Wasserschmidta. Znajdują go schowanego za mechanicznym regałem. Mężczyzna od razu zostaje powalony przez Black Cat, która pyta się go dlaczego ukradł swój własny wynalazek. Naukowca nie trzeba przekonywać do gadania, wystarczy, że ktoś będzie trzymał Felicię z dala od niego. Wasserchmidt mówi, że za sprawą stoi Terra-One. Wtedy Daredevil wyczuwa, że ich rozmówca jest otruty. Spider-Man zabiera go do szpitala, a Śmiałek i Hardy ruszają aby kontynuować śledztwo.

Po drodze Black Cat stara się flirtować z Mattem. Ten jednak chce jak najszybciej zakończyć sprawę, którą drążą. W końcu docierają na dach biurowca korporacji. Tam wdają się w walkę z mężczyznami w garniturach, którzy nie są trudnym przeciwnikiem. Okazuje się jednak, że nie transportowali urządzenia którego szukają bohaterowie. Dwójka rusza więc do środka. Docierają do pilnie strzeżonego piętra gdzie zostają zmuszeni do rozdzielenia się. Daredevil znajduje miejsce przechowywania urządzenia. Naukowcy, którzy go pilnują, uruchamiają hologram grupy superzłoczyńców. Nie wiedzą jednak, że na Śmiałka to nie działa, gdyż jest ślepy. Po chwili Matt ma urządzenie w swoich rękach, a Black Cat do niego dołącza. Kiedy wydostają się na dach, zaczynają się namiętnie całować. Felicia zaś przypomina sobie co wydarzyło się przed chwilą. Agent Black Spectre zaproponował kobiecie walizkę w zamian za przedmiot, który jest w posiadaniu Matta Murdocka.

Spider-Man czuje się zazdrosny, kiedy przygląda się Daredevilowi i Black Cat. W żartach stwierdza, że to jego początek jako superzłoczyńcy.

Felicia i Matt wpadają do apartamentu Murdocka, gdzie zaczynają uprawiać seks. Nagle dzwoni telefon mężczyzny. Po drugiej strony słuchawki jest Foggy. Nelson informuje przyjaciela, że jego ojciec zniknął.

Cmentarz. Foggy stoi nad olbrzymią dziurą w ziemi.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Daredevil vol. 3 #8 Daredevil vol. 3 #8 Daredevil vol. 3 #8 Daredevil vol. 3 #8 Daredevil vol. 3 #8 Daredevil vol. 3 #8 Daredevil vol. 3 #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.