Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #677

Amazing Spider-Man #677

Amazing Spider-Man #677

"Devil and the Details" Part 1

Postacie
Zapowiedź

Spider-Man i Daredevil w drużynie, część pierwsza.
Gdy Black Cat zostaje aresztowana, tylko Matt Murdock może ją wziąć (jej sprawę, oczywiście). Kolejny trójkąt miłosny ma tu swój początek.

Streszczenie

Peter przechadza się, załamany, ulicami Nowego Jorku. Wciąż nie może do siebie dojść po rozstaniu z Carlie. Wyczuwając zagrożenie, przebiera się w kostium i obezwładnia jakiegoś oprycha. Akcja pozwala mu się rozchmurzyć. Po chwili jest jeszcze ciekawiej, bowiem pojawia się Black Cat.

Peter próbuje poderwać Felicję, ale robi to tak niezgrabnie, że ta wyczuwa, iż został niedawno porzucony. A ona nie ma ochoty być jego odskocznią.

Black Cat wraca do domu, gdzie zauważa nadajnik Spider-Mana na swoim stroju. Nie ma czasu się jednak wściekać, bowiem mieszkanie wypełnia się uzbrojonymi policjantami. Hardy zostaje aresztowana.

Laboratoria Horizon. Później. Peter wpada spóźniony do pracy. Na miejscu zastaje policję. Okazuje się, że - wg nich - Black Cat ukradła prototyp telefonu wyposażonego w holograf, za co została aresztowana. Parker nie wierzy w winę Felicji i pod byle pretekstem wychodzi z firmy.

Spidey prosi o pomoc Daredevila. Ma pewność, iż Cat jest niewinna, bowiem kiedy miało miejsce włamanie, rozmawiał z nią.

Samochód przewożący Hardy łapie gumę. Korzystając z zamieszania, po brutalnym obezwładnieniu strażników, Black Cat ucieka.

Spidey prowadzi Daredevila do wynalazcy skradzionego telefonu. Znajdują go a tyłach jego mieszkania - związanego, zakneblowanego i otoczonego przez uzbrojonych strażników. Cała scena okazuje się jednak holograficzną projekcją, co świetnie wyłapuje DD. Dwójka bohaterów podążając śladem wchodzi do kanału, ten jednak zawala się. Spider-Man próbując się ratować ma pecha, bowiem chwyta kabel, którego izolacja jest w opłakanym stanie. Zostaje rażony prądem.

Wszystkiemu, bez cienia emocji, przygląda się Black Cat.


Ciąg dalszy w Daredevil vol. 3 #8

Autor: redevil

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #677 Amazing Spider-Man #677 Amazing Spider-Man #677 Amazing Spider-Man #677 Amazing Spider-Man #677 Amazing Spider-Man #677 Amazing Spider-Man #677

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.