Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: The Home Front » Fear Itself: The Home Front #7

Fear Itself: The Home Front #7

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN!
• Czy Speedball spowoduje większą katastrofę niż ta w Stamford?
• Czy X-23, Power Man, Amadeus Cho, Thunderstrike i Spider-Girl stworzą nowy zespół młodych herosów?

Streszczenie

Stamford. Sisters of Sin są zdziwione mobilizacją mieszkańców miasta. Rzucają się na nich, ale w międzyczasie siły odzyskuje Speedball. Wraz z Miriam unieszkodliwia wszystkie Siostry, po czym padają sobie w ramiona.

Miriam ponownie spotyka się z Robbiem po upadku Serpenta. Nie jest jej łatwo zmienić zdanie o bohaterze, który doprowadził do śmierci jej syna, ale jednak przekonuje się do niego. Razem idą na uroczystość upamiętniającą ofiary ostatnich wydarzeń."The Chosen" - part 3 of 3: "Pearl Harbor A.D. 2011"

Postacie:
* X-23, Amadeus Cho, Spider-Girl, Power Man, Thunderstrike

Młodzi bohaterowie muszą powstrzymać statek kierujący się w stronę Honolulu. Cho sprawnie kieruje zespołem i udaje im się zażegnać niebezpieczeństwo.

Na wyspie czeka na nich tłum reporterów i wdzięcznych miekszańców. Amadeus jest zachwycony sławą i proponuje innym stałą współpracę. Pozostała czwórka nie ma na to ochoty - Cho przekonuje się o tym, gdy na pożegnanie dostaje kopniaka między nogi od X-23."Another Moment with... J. Jonah Jameson"

Postacie:
* J. Jonah Jameson, Peter Parker

Manhattan. Peter Parker musi trochę dodać otuchy Jonahowi. Po krótkiej rozmowie Jameson odzyskuje rezon i jest sobą podczas konferencji prasowej."Home Front Lines"

Postacie:
* Captain America [Steve Rogers]
* Rick, jego rodzina, mieszkańcy Broxton

Broxton. Mieszkańcy uciekają z barykad przed nadlatującym Dark Asgardem. Jeden z nich, Rick, ma wielkie wyrzuty sumienia, że opuszczają samotnego Kapitana Amerykę. Szuka swojej rodziny, po drodze pomagając innym mieszkańcom Broxton. Gdy odnajduje żonę żegna się z nią i z synem, po czym wraca do Kapitana Ameryki.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: The Home Front #7 Fear Itself: The Home Front #7 Fear Itself: The Home Front #7 Fear Itself: The Home Front #7 Fear Itself: The Home Front #7 Fear Itself: The Home Front #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.